Je Blonde Pixie účesom roka? Miley Cyrus, Beyoncé a Anne Hathaway Hlasovať Áno

Vyzývame to – blondínka Pixie je oficiálne účesom roku 2013 vďaka drastickému vzhľadu, ktorú nosia Miley Cyrus, Anne Hathaway a naposledy Beyoncé. Pixie strih urobí odvážne tvrdenie samo osebe, ale keď je kombinovaný s ľadovým odtieňom platiny, klasický štýl dostane zvýšenú dávku hrany. Cyrus bola jedným z prvých, kto začal s trendom, keď vyliala svoje dobré dievčenské vrstvy pre punk rockovú plodinu, ktorú mala nasledovať Hathaway v máji, a Beyoncé, ktorá sa dramaticky zmenila práve v stredu večer s pomocou kaderníka Neal Farinah a farebník Rita Hazan. Ak chcete, aby nedávno zostavili platinové pixie, mali by ste mať na mysli, že štýl by sa mal dotýkať často, aby sa udržal tvar. Krátke plodiny majú tendenciu začať rásť v priebehu mesiaca, takže ak nemáte záujem o časté zasadnutie salónu, opýtajte sa svojho štýlového robota, aby vám dodal textúru, takže nie je taký tupý. To pomáha štýlu vyrastať elegantne, čo vám umožní čakať trochu dlhšie medzi obruby. A ak ste premýšľali, či by ste mali pred alebo po farbe rozrezať vlasy, hovoríme, že by ste mali najprv urobiť kotúč. Rozdelené konce sa môžu zdôrazniť, keď idete na svetlejšiu farbu, takže rozrezanie vlasov pred farbením zaisťuje, že začnete čistou bridlicou.

Pozrite sa na ďalšie celebrity vlasy makeovers.

ĎALŠIE: • Pozri sa na seba v Pixie účes – Žiadne nožnice Vyžaduje! • Získajte Beyoncé kovový očný make-up • Salon Inšpirácia: Najlepšie Celebrity Pixie Cuts

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

21 − 14 =

map