Je Jennifer Lopez Zoznamka Drake? Táto intímna fotografia je najnovším dôkazom

Zdá sa, že Drake a Jennifer Lopez to urobili oficiálnym Instagramom!

Počas ranných hodín stredy, duo súčasne uverejnil intimný obraz sami na svojich účtoch Instagram. Vo chvíli, keď sú úplne zozadu, sú úplne zozadu a zdá sa, že sú zahalené v žiary teplého svetla – a možno aj v novom románe? Drake drží docela pevne a nuzzles jeho tvár proti Odtiene modrej hviezda, ktorá sladko leží v klíne so zavretými očami.

Fotografia vyslaná Jennifer Lopez (@jlo) na

Na začiatku tohto mesiaca sa začali spievať poviedky o možnom Dray-Lo (áno, práve sme to urobili) romantiku, keď bol umelec, ktorý získal cenu Grammy, spozorovaný na dvoch z Lopezových Všetko čo mám show v Las Vegas. Tiež sa zrazili na súkromnej večeri na poslednom týždni západného Hollywoodu Delilah.

VIDEO: 10 z väčšiny J.Lo Instagrams Ever

 

Fotografie zverejnená spoločnosťou Champagnepapi (@champagnepapi)

Doteraz nebolo vydané žiadne potvrdenie, s výnimkou týchto príspevkov služby Instagram. A zdá sa, že Rihanna môže mať nejaké pocity o novom páre, pretože fanúšikovia poukázali na to, že nevyhrali Lopeza na platforme sociálnych médií počas prázdninového víkendu. Toto príde po tom, čo sa speváčka “Nie je vaša mama” vrhla na hviezdu a potom, čo Rihanna darovala Lopezovi s obuškami Manolo Blahnik z vlastnej kolekcie so slávnym návrhárom topánok.

SÚVISIACE: Jennifer Lopez v roku 2016: “Tento rok mal svoje vzostupy a downs”

Je tu aj ďalšia možnosť, pretože dvaja sú odborníci na hranie reklamnej hry. Možno, že príspevok pochádza z blížiaceho sa filmu s dué? Vo vlastných slovách Drake: nie je to nič. Určite zostávame naladení!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + = 9

map