Je tento sušiak sušiarne 350 dolárov stojí za to?

S 350 dolárov si môžete kúpiť osem plechov Oribe Dry Texturizing Spray, sedemnásť kozmetických prípravkov, päťdesiat osem rúrok Maybelline Great Lash alebo … jednu sušič na vlasy. Ale – ako sme zistili z prvej ruky – nová sušička vlasov PRO3 Professional ($ 350; sephora.com) nie je len váš priemerný nástroj na vlasy.

Ak chcete začať, je to len tá najtichšia sušička, ktorú sme kedy skúšali, vďaka bezkartáčovému motoru, ktorý udržiava minimálne vibrácie. Máme mocný motor, ktorý ďakujeme za veľmi rýchly čas sucha – naše vlasy prešli z vlhkej do sucha za niekoľko minút. Pri troch nastaveniach teploty a dvoch rýchlostiach sme sa rozhodli pre nízke oboje – nebáli sme sa, že sme vyprážali naše detské jemné pramene, a to buď.

súvisiace: V štýleNajobľúbenejšie produkty starostlivosti o vlasy v roku 2014

Skutočným testom, samozrejme, bolo to, ako vypadali vlasy po suchu. Verdikt? Naše vlasy boli také jemné a hladké, my sme sa chytili do toho, že sme to celý deň mali. Bezvýsledný výsledok je výsledkom tepelne vyváženého generátora naplneného iónovou náplňou sušiča a výkonného tlačidla cool shot, ktoré sme aktivovali na konci nášho výbuchu na uzamknutie štýlu.

Takže stojí za marting? Pre fanúšikov závislých na návykových látkach, hovoríme áno: Za približne rovnakú cenu ako osem stretnutí s profesionálom, máte nástroj, ktorý prináša rovnaký pocit čerstvosti zo salónu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

45 + = 46

map