Je to deň kňažstva princezny Charlotty – získajte všetky detaily tu!

Čakali sme stále trpezlivo na ďalšie fotografie Jej kráľovskej Výsosti princeznej Charlotte, takže si môžete predstaviť naše vzrušenie, keď sa uskutočnilo krstné dieťa. Súkromná služba sa konala v kostole sv. Márie Magdalény v obci Sandringham.

Princezná Kate Middleton, oblečená v kabáte Alexander McQueen a klobúk Jane Taylor, tlačila malú princeznú do detského kočiarku Millson s princom Williamom, ktorý kráčal vysoko po boku a držal ruku princa Georgea.

S tak silnými kráľovskými tradíciami princezná Charlotta nedostala nové šaty na krst, ale očakáva sa, že bude nosiť rovnaký štýl repliky, že jej brat, Princ George nosil. Krémová krajková šatka bola odovzdaná z generácie na generáciu a táto replika bola predstavená v roku 2008, aby sa zachovala pôvodná, ktorá sa datuje viac ako 170 rokov.

KATEGORIE: Kate Middleton nosí Alexander McQueen za kráľovské kňazstvo princa Georgea

Intimný ceremoniál, v ktorom sa na dvojmesačnej hlave nasáva svätá voda z rieky Jordán na jesennom arcibiskupovi Justinovi Welbymu, zahŕňa členov rodiny ako sú prarodičia princ Charles a Camilla, vévodkyňa z Cornwallu a Carole a Michael Middleton. Jej strýko princ Harry bohužiaľ to nedokázal; v súčasnosti cestuje v Afrike a robí konzervatívnu a charitatívnu prácu. Ale prababička kráľovná Alžbeta II. Tu bude svedkom toho veľkého dňa. Nakoniec sme zistili, kto je jej krstní rodičia. Mladá princezná má päť z nich vrátane Williamovej bratranca Laury Fellowesovej, bratranca vévodkyne Adama Middletona a troch párových priateľov (James Meade, Tom Van Straubenzee a Sophie Carter), ktorí všetci prišli do krstiny v dvojiciach Range Rovers.

Medzitým, ako mama posunula Charlottu do kočíka, princ George vstúpil do kostola sám na sebe v bielom odpališti a červených šortkách. Je to ten istý oblek, ktorý nosil jeho otec, keď sa stretol s princom Harrym pred 30 rokmi!

Po príchode na dvere cirkvi vévodkyňa z Cambridge zdvihla princeznú Charlottu z jej kočíka na veľký obrad:

 Christening Of Princess Charlotte Of Cambridge
Getty Images Europe

Po ceremónii sa princ George pozeral do kočíka so svojou sestrou:

Prince George sedí nad kormidlom prinášajúcim princeznú Charlottu po jej krstine dnes. Princess Charlotte bola prijatá do kostola v tomto kočiarku Millson, ktorý bol predtým používaný pre kniežaťa Andrewa a princa Edwarda. © Press Association

Fotografie odoslaná Kensington Palace (@ kensingtonroyal) na

Princezná Charlotte po jej krste v kostole sv. Márie Magdalény dnes. © Press Association

Fotografie odoslaná Kensington Palace (@ kensingtonroyal) na

Per, kráľovský fotograf Chris Jackson, udalosť je kreslenie docela dav:

SÚVISIACE: Krista mince princeznej Charlotty bola odhalená kráľovskou mincovňou

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

25 + = 31

map