Je to oficiálne! Nicola Peltz a Anwar Hadid sa radia

Ak ste posadnutí Hadidmi – ste v dobrej spoločnosti. Herečka Nicola Peltz, aktuálna V štýle štýl rozdrviť a ona, že závideniahodný pillowy pout, potvrdil WWD a svet ako celok, že je, ako sa hovorí, datuje Gigi a Bella malý bro, Anwar Hadid. 

“Stretávame sa. Úprimne povedané, je to anjel. Je to úžasná osoba, “povedala WWD počas Sundance. (Je tiež veľkým fanúšikom svojich sestier, ktorých nazýva “tak, tak sladká … sú to ženy, silné dievčatá.”

Komunita Instagram bola minulý týždeň ožiarená, keď Nicola uverejnila snímku (ktorú legendárna fotografka Ellen von Unwerthová) zaujala a 17-ročný Hadid sa dostal do útulku.

prijatá kráľovnou @ellenvonunwerth

Fotografie, ktorú vyslal Nicola Peltz (@nicolaannepeltz)

VIDEO: Za Scény s Nicolou Peltzovou

 

S cieľom uzavrieť dohodu, Anwar si tento víkend vzal na svoj vlastný Instagram a vyhlásil pred všetkými svojimi 1 miliónmi nasledovníkov čiernej a bielej fotografie. V ňom sa s Nicolou objavia / bozkávajú; vo svojej rytierskej druhej strane je kyticou bielych ruží. 

��������

Fotografie vyslaná Anwarom Hadidom (@anwarhadid)

SPOJENÉ: Nicola Peltz je módna strieľať

Tešíme sa na to, že budeme mať záložky na najnovších mocenských pároch v Hollywoode. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 1 =

map