Je to ty, Tilda Swintonová? Nikdy neveríte dramatickej Makeover hviezdy!

Videli sme, že Tilda Swintonová v minulosti vyskúšala veľa skrytí v kamere, ale najnovšia z nich si myslela, že je úplne iná osoba! Za jej úlohu v nadchádzajúcom filme Judda Apatowa Troska vlaku, hviezda bola zaznamenaná na set v zvýraznenej parochne, dramatické očné linky a bronzový obrys. Veľmi málo informácií o projekte bolo uvoľnených, ale s Amy Schumerom, Billom Haderom a dokonca s LeBronom Jamesom na palube ako členovia obsadení, sme si istí, že film nebude nič iné ako veselý.

Keď príde do povahy, Swinton nemá žiadne problémy so zmenou jej vzhľadu – je to takmer každá farba vlasového spektra. A naposledy pre Grand Hotel Budapest, hviezda strávila každý deň päť hodín na make-up židli a premenila sa na bohatú Madame D s pomocou protetiky. “Myslím, že som schopný pracovať s neuveriteľnými umelcami a ich protetiky – bolo to úplne výnimočné,” povedala predtým InStyle.com. “Trvalo päť hodín, päť hodín, päť hodín, nešlo to o Jim Carrey The Grinch alebo čokoľvek, ale bolo to úžasné. “

Kliknutím na túto galériu zobrazíte najlepšie vyzerajúci červený koberec Tildy Swinton.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

51 + = 52

map