Je Victoria Beckham upadá do vysokých podpätkov?

Victoria Beckhamová je známa svojou pseudo-posadnutosťou s vysokými podpätkami, takže keď sa v roku 2016 objavila hojdačka “trénerov”, boli po celom svete počuť záchvaty. Beckham sa zasmeje, keď to prinesiem. “Predpokladám, že obraz, ktorý to všetko zmenil, by bol vtedy, keď som sa v New Yorku pripravoval na týždeň módy, to je jediný čas v roku, keď nemáš čas skutočne premýšľať o tom, čo máš na sebe. vybehla z môjho hotela v tréneroch, v páre mužov trénerov a to bola celá veľká vec, “hovorí V štýle. Samozrejme, že to nebolo prvé. “Povedal som veľa vecí ako vtip – trocha jazyka na tvári – a nikto nikdy pílka mňa na sebe trénerov, ale samozrejme som vždy nosil trénerov. “

Beckham nielenže nosí tenisky, ale aj ich navrhuje. (Myslela, že nemusí byť úplne cez podpätky; ona bol nosiť pár počas tohto rozhovoru). Bývalá Spice Girl si minulý týždeň oslávila svoju skvelú zbierku kapsúl Reebok x Victoria Beckham v Los Angeles s basketbalovou hviezdou a dlhoročným veľvyslancom spoločnosti Reebok Shaquille O’Neal. A ukázalo sa, že nové priateľstvo Beckham a Shaq je všetko, o čom nikdy nepoznal, že potrebujete: Dvaja mali oblečené tričká. Oni oznámili, že budú navrhovať Reebok obchod spolu, kvapka budúci mesiac. A Shaq dal Beckhamovi cestu na chrbte, ktorú nikto nezúčastní.

PRIPRAVENÁ: Priyanka Chopra stratila úlohu kvôli jej farebnej koži

Victoria Beckham Embed
S láskavým dovolením Reebok

“Teraz chápem, prečo deti naozaj rád idú na ramená,” hovorí Beckham. “Keď idete do Disneylandu a deti sú ako” Tati môžem ísť na rameno? ” A vy ste ako: “Prečo by ste chceli ísť na niekoho ramená?” Je to tak zábavné. Je to naozaj zábavná vec, hlavne ak sú 7-noha-1. “Beckham je sama o sebe 5-noha-4.

Najlepšia časť? Výstup. “Musel som sa dostať na rebríčku doslova,” hovorí designér, že sa zdvihol, aby stál na Shaqových ramenách na fotografovanie. “Ak budeme spolupracovať oveľa viac, bude to oveľa prirodzenejšie a vyskočim.”

Slam dunk! @shaq @reebok #ReebokxVictoriaBeckham

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Beckham (@victoriabeckham)

“Ja, David [Beckham] a deti sú obrovskými fanúšikmi Shaqua. Som naozaj nadšený tým, čo budeme robiť spoločne a ako bude vyzerať kolekcia, “povedala neskôr televíznej moderátorke Louise Roeovej, ktorá si ju vypočula na párty.

Chytili sme sa s Beckhamom, aby sme rozprávali o tom, čo jej deti chcú byť, keď vyrastú, jediný produkt, ktorý nemôže žiť bez a jediný, čo chce za Deň matiek.

VIDEO: Pozrite sa na Little Kids Interview Victoria Beckham a pýtajte sa na ťažké otázky

 

Vaša rodina je veľmi tesný. Vyjadrite svoje deti po svojom štýle a vášni? Všetci sú tak individuálni. Romeo miluje tenis, Cruz miluje svoju hudbu – hrá na gitaru a tiež violončelo. Brooklyn sa venuje fotografovaniu. Harper chce byť vynálezcom, ale tiež miluje koní a miluje maľovať. Všetci majú svoje vlastné veci a je to tak veľké, že ich môžeme podporiť vo všetkom, čo robia ako jednotlivci.

Nedávno ste vycestovali do Keni na podporu filantropickej iniciatívy Sport Relief. Čo to bolo? Keď som začal pracovať s OSN, naozaj sa celkom zmenil život. Ženy a dievčatá, s ktorými stretávate, keď idete do týchto krajín, sú neuveriteľné. Sú to tak inšpirujúce, sú také silné, sú také silné a vždy sa vrátim, cítim skutočne inšpirovaný ako žena, ako matka, ako žena. Môžem hovoriť v mene týchto žien – ľudia budú počúvať to, čo musím povedať, z akéhokoľvek dôvodu – a ja rád chodím na tieto výlety. Vždy sa cítim veľmi šťastný, že dostanem túto príležitosť, pretože je to neuveriteľné. Ak skutočne nechodíte a neuvidíte tieto veci svojimi vlastnými očami, je to veľmi ťažké pochopiť. Nemôžete to komunikovať prostredníctvom fotografií. Musíš skutočne ísť.

Vaše deti sa zapojili do podobných projektov? Všetci to robia. Všetci urobili veľa filantropických prác a milujú to. Je to niečo, čo som im nepovedal. Je to niečo, čo chcú robiť, a niečo, čo cítia, že musia robiť všetko vlastným spôsobom.

Deň matiek je hneď za rohom. Čo je na začiatku vášho zoznamu želaní? Spať v.

Pomáha David vašim deťom vytiahnuť deň matiek? Je skvelý. Je neuveriteľne romantický a je to skvelý manžel a skvelý otec. Všetci sú veľmi premýšľaví.

Čo je to jediný kozmetický produkt, ktorý nemôžete žiť bez? Je to moja rúžová linka, ktorú som urobil s Estee Lauderom.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 2

map