Jeden dizajnér, ktorý nevidíte v najnovšom filmovom filme Tom Forda Nocturnal Animals

Ak je tu jedna vec, ktorú môžete očakávať od posledného projektu Tom Forda, Nočné zvieratá, je to, že film bude obsahovať dokonalý mód. Thriller, ktorý Ford napísal scenár, riadil a produkoval hviezdy Amy Adams a Jake Gyllenhaal ako rozvedený pár, ktorý objavil tie najtmavšie strany jedného druhého. Adams hrá v Los Angeles majiteľa umeleckej galérie, ktorý dostáva rukopis od jej bývalého manžela (Gyllenhaal), ktorému sa venuje. Keď číta zúrivý a násilný román, interpretuje ju ako zahalený pokus pomsta za to, čo mu urobila pred 20 rokmi (bez spoilerov!).

nočné Animals Embed 1
Taylor Hill / FilmMagic

Jej šatník (a každé nastavenie vo filme, v skutočnosti) je vizuálne ohromujúci – od Forda sme očakávali nič menej. Ale prekvapením by ste mali vedieť, že v skutočnosti udržiava svoju módnu kariéru ďaleko od svojho filmu. “Móda ma vo filme neovplyvňuje,” povedal Ford po premiére Medzinárodného filmového festivalu v Toronte. “Oddeľujem dve veci Viete, móda je úžasná vec a je to úžasné podnikanie, ale je to veľmi rýchle, prechádzame to Filmy sú navždy Poviedka a čo robím ako filmár, aj keď je to len môj druhý film trvajú navždy, sú to úplne iné veci. “

Ak chceme o krok ďalej, Ford sa rozhodol, že vo filme nebude používať žiadnu vlastnú líniu. “V tomto filme nenájdete žiadny produkt značky Tom Ford,” hovorí. “Nie je to komerčné pre Tom Ford, ak sa pozeráte na koncové úvery, to je Prada a Karl Lagerfeld a to a ono.” Chanel zhotovil všetky oblečenie [Laury Linney]. “[Móda a film] sú úplne oddelené veci.”

nočné Animals Embed 2
Atlaspix / Alamy

SÚVISIACE: “Autentická” chémia Amy Adamsa s Jake Gyllenhaalom v Nočné zvieratá

VIDEO: Ako Tom Ford Cast Amy Adams a Jake Gyllenhaal

 

Kudos, Ford! Nočné zvieratá hitov divadiel po celom svete tento piatok 9. decembra.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 1 =

map