Jeden z najlepších na svete Bronzers tváre je získať telo protipríruku

Ukážte nám krásy, ktorá nikdy nepoužila Hoola Bronzera spoločnosti Benefit a ukážeme vám dievča, ktoré nie naozaj žil. Už od svojho prvotného uvedenia do prevádzky pred 15 rokmi sa jedná o najpredávanejší prestížny bronz v Spojených štátoch. Zmiešanie farby na krku a dekoltu nikdy nedokáže poskytnúť najdokonalejší tan, za predpokladu, že sa v priebehu dňa neodtrhlo. Zatiaľ čo ideálne pre vašu tvár, práškový prípravok nemal veľa zbytkového prášku pre zvyšok vášho tela. Napokon, Benefit odpovedal na naše modlitby spustením Hoola Zero Tanlines Believable Allover Body Bronzer (skúste povedať, že päťkrát rýchlo). Teplý tón zväčšujúceho žiaru výrobku OG bol preformulovaný ako telový gél a dopĺňal sa v niektorých z najkrajších a praktických obalov, aké sme kedy videli.

SÚVISIACE: 3 Dôvody, prečo Anastasia’s Glow Palette zmení váš život

V uzávere je uzatvorený aplikátor s guľatým špongiom, ktorý môžete použiť na rovnomerné zmiešanie gélu. Vzorec je staviteľný, preto odporúčame použiť v ľahkých vrstvách, aby ste zabránili prílišnému zaťaženiu farby. Akonáhle dosiahnete požadovanú úlohu, očakávajte, že bude trvať až 12 hodín bez toho, aby ste mali nejaké pruhy. Najlepšia časť? Pretože to nie je technicky samoopaľovač, nemusíte mať obávanú DHA vôňu spojenú s typickým bronzovacím produktom a keďže sa usuší až po saténovú povrchovú úpravu, výrobok sa nebude odrážať na vašom oblečení – dokonca aj to biele party šaty. Vyzdvihnúť Benefitu Hoola Body Bronzer od budúceho týždňa za 30 dolárov na benefitcosmetics.com a usher v toľko potrebné začiatkom leta.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 87 = 90

map