Jediný výrobok, ktorý potrebujete na to, aby ste ušetrili nohy z vysokoobjemových Stilettos

Bez ohľadu na to, ako ťažko sa pokúšate zlomiť päty, je pravdepodobné, že tam je vždy ten roh, ktorý vás zlomí nesprávnym smerom. Zastavte balenie ochranných obväzov okolo prstov a päty. Tieto palice (vyššie) môžu vyzerať ako mini verzie vášho deodorantu, ale môžu byť odpoveďou na vaše unavené podrážky. Jednoducho odklopte formulár, ktorý si vyberiete, aplikujte ho na postihnuté miesto a tak sa vaše stiletto stáva oveľa jednoduchšie. Boli sme veriaci v Band-Aid’s Friction Block Stick ($ 6; drugstore.com) už roky, ale my sme tiež fanúšikmi super-štíhlej verzie Sole Goddess ($ 19, nordstrom.com), ktorá zapadá aj do najmenšie spojky.

SPOJENÁ: Najkrajšia výška podpätku pre vaše nohy

Blistre alebo “uhryznutie z topánok”, ktoré dostanete, sú spôsobené neustálym trením vašej obuvi, ktorá sa otriasa proti pokožke, ale protišmyková štruktúra každého výrobku poskytuje bariéru medzi povrchmi a znižuje ich poškodenie. Ešte lepšie, balzamy ako Butter London Stiletto Stick ($ 30, butterlondon.com) sú nabité hydratačnými prísadami, ktoré pomáhajú utišiť nohy s nohami a zároveň pomáhajú kedykoľvek brutálnym procesom prelomenia nového páru Louboutins.

Súvisiace video: Vaše prsty budú milovať tento Smith a kult Nail Polish

FOTOGRAFIE: Kombinácia nechtov a sandále sa nosí po celé leto

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

34 − = 31

map