Jedna z týchto masiek predáva každých 8 sekúnd v Kórei

Anjel nemusí dostať svoje krídla každých 8 sekúnd, ale môžete si byť istí, že v tomto časovom rámci niekto v Južnej Kórei pravdepodobne vyzdvihol jednu z 7-dňových masiek Ariul. V posledných rokoch kategória kórejskej starostlivosti o pleť získala trochu kultúry, pretože vo všeobecnosti vytvára produkty, ktoré sú rovnaké a efektívne a užívateľsky prívetivé. Vedľa BB a CC krémy, masky list bol go-to možnosť rýchlo opraviť len asi každý problém kožu tam, a teraz, Ariul divoko populárne sáčky práve americký pristál. “Sú tak obľúbené, pretože sú ľahko formulované a cenovo dostupné, s mnohými rôznymi druhmi pre každý typ pleti a obáv,” hovorí Alicia Yoon, zakladateľ Korean beauty predajcu Peach & Lily.

SÚVISIACE: Nové masky na utiahnutie pórov pomôžu premeniť váš život (alebo aspoň vašu pokožku!)

Rovnako, ako to naznačuje puzdro, linka obsahuje 7 rôznych masiek, každá pikantná v silnej receptúre, ktorá sa zameriava na každú problematiku pleti. Sme obzvlášť veľkí fanúšikovia bambusovej vodnej infúznej verzie, ktorá pôsobí ako vysoký nápoj vody uprostred suchého zimného počasia. “Myslím, že v Kórei, aby skutočne dostať sa až na vrchol z hľadiska starostlivosti o pleť, ako sú tieto dôsledne majú ako jeden z najpredávanejších plechu masiek, ktoré práve potrebujú k práci naozaj dobre, a Ariul svoje masky prinášať výsledky v rýle,” dodáva Yoon. “Oni nedráždia, sú zábavné, výhody sú jasné a môžete sa na nich zbierať bez porušenia banky.” Ešte lepšie, budú trvať len 20 minút z vášho dňa, takže v závislosti od toho, na koho účet HBO Go používate, vaša pleť bude kontrolovaná do konca Sex a mesto opakovanie. Nakupujte masky individuálne za 3 doláre za každý, alebo vyzdvihnite celú sadu 7 za 20 dolárov práve teraz na peachandlily.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

16 + = 25

map