Jednoducho Divine! Taylor Swift Channels Jej vnútorný anjel s dvoma nebeskými vyzerá na Victoria’s Secret Fashion Show

Taylor Swift urobil viac než len skákať dráhu počas jej predstavenia Victoria’s Secret Fashion Show – rozhodla červená ružový koberec dvakrát.

Predtým, než sa dostala na pódium, odprezentovala svoje najlepšie aktíva (tiež jej zázračne dlhé nohy) v bezšňochovom perfektnom korálkovom J. Mendel LWD, kompletný s náušnicami Sethi Couture, krúžkami Jack Vartanian a Antonini, Jimmy Choo peep-toes a jej podpis červený pier.

SÚVISIACE: Musia-vidieť okamihy z Victoria Secret Fashion Show

Potom, ako si vybrala svoj štrajk “Blank Space” v spodnom prádle a kráčala po dráhe ruka v ruke s tajným Angelom BFF Victoria Karlieom Klossom, blondínka bola niečím anjelom na Victoria’s Secret Fashion Show. Nuž, je to prehnaný anjel.

Spoločnosť Swift vybrala drama v úžasnej bielej tvorbe Zuhair Murad Couture s čistým skrúteným kryštáľovým živičkom a rukávom a stehnou vysokou štrbinou (pohľad, ktorý dnes dopĺňal náš najlepší oblečený zoznam). Borgioni ulička horolezec, diamantové pásy Sethi Couture, prstence Luna Rossa a kovové Jimmy Choo strappy stilettos slúžili ako konečné úpravy. Jednoducho božské!

FOTOGRAFIE: Najlepšie vyzerá Taylor Swift, On a Off Red Carpet

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 87 = 93

map