Jena Malone oznamuje angažovanie sa na Instagram s pomocou od rozkošného syna

Vzrušujúce správy pre Jena Malone! Hladné hry herečka sa ujala Instagrama v utorok, aby oznámila svoj záväzok priateľovi, hudobníkovi Ethanovi DeLorenzoovi.

Ak chcete do príbehu pridať ďalšiu vrstvu roztomilosti, 31-ročný začal s pomocou svojho trojmesačného syna Ode Mountain rozprávať slovo. Malone zdieľa sladkú fotografiu (nižšie) malého Oda s rukou spočívajúcou na hlave. A hoci je mierne mimo ohniska, obrovská, trblietavá hornina je viditeľná na prstencom.

“Jedným dňom, po všetkých mladých rušných kvízov vo svojom srdci, si uvedomíte, že nie je nič viac, čo potrebujete, nič viac, než chcete dosiahnuť, než stavať svoj život okolo lásky, a to, čo budeme budovať spolu,” poznamenala snap. “Nemohol som byť šťastnejší, milujem ťa Ethan #isaidyes”

Jedného dňa, po všetkom mladých rušných kvízov vo svojom srdci, uvedomíte si, že nič viac nepotrebujete. Nič viac, čo chcete dosiahnuť, než stavať svoj život okolo lásky. A oh veci, ktoré budeme budovať spolu. Nemohol som byť šťastnejší. Milujem ťa Ethan. # isaidyes��

Fotografie, ktorú vyslal Jena Malone (@ jenamalone)

Instagramové oznámenia nie sú pre bývalej detskej hviezdy ničím novým. V januári Malone oznámil, že ona a DeLorenzo očakávali svoje prvé dieťa prostredníctvom aplikácie na zdieľanie fotografií. “Je to s dvoma nohami pevne na zemi a srdcom opuchnutým v oceáne lásky, ktoré by som chcel zdieľať nový tvar, ktorý sa stáva držať najväčší sen o všetkých. #Babybump # noví rodičia.” napísala pozdĺž fotografie jej rozkvitajúceho dieťaťa v tieni hory.

FOTOGRAFIE: Jena Malone sa mení vzhľad

Žabka do maternice Do bitia krídla som vyliezol z večného A do mňa v tvare Niektoré slová som napísal pred rokmi, keď som premýšľal o svojej vlastnej matke. A tá žena, keď ma mala. A žena, ktorú som sa snažil stať. Tvar, ktorý tvoje túžby robia z vás. Telo, ktoré sa stane, aby ste držali svoje sny. Je to s dvoma nohami pevne na zemi a srdcom opuchnutým v oceáne lásky, že by som sa rád podelil o nový tvar, ktorý sa stáva držať najväčší sen o všetkých. #babybump #newparents #impossibleproject Polaroid prevzatý môj krásny srdcový baby tatík @uglyhippie

Fotografie, ktorú vyslal Jena Malone (@ jenamalone)

Blahoželáme šťastnému páru!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

40 − = 38

map