Jenna Dewan Len má účes leto

Nikdy nie je zlý čas získať nový strih, ale nie je nikde úplne ako červený koberec na debut vášho ďalšieho štýlu. A presne to urobila Jenna Dewan na cenu Billboard Music Awards v roku 2018. 

Hviezda prešla červeným kobercom s novým elegantným tupým bobom. Jej kadeřník Chad Wood si odniesol pár centimetrov z konca svojho laloku, pričom jej dĺžka bola tesne pod bradou. Dewanov inšpirovaný vzlet motocyklov z 90-tych rokov bol pravdepodobne dosiahnutý tým, že behom jej prameňov prebehli ploché železo. Celebritný farebník Matt Rez tiež aktualizoval farbu hviezdy. Dodal teplú, jemnú, karamelovú stuhu v celotelových čokoládovo hnedých vlasoch. 

jenna Dewan
John Shearer / Getty Images pre dcp
jenna Dewan
Steve Granitz / WireImage

SÚVISIACE: Sledujte Exact cvičenie Jenna Dewan pre Rock-Hard Abs a Toned Arms 

Ak nový Dewanov vzhľad dáva vám déjà vu, je to preto, že bob bol najobľúbenejší strih na Billboard Music Awards. Spolu s Dewanom mali štýly ako Hailey Baldwin, Dua Lipa a J.Lo. Drevo dokonca aktualizovala Bobu Mila Kunisu na noc tým, že do nej pridal kusy. 

VIDEO: Najlepšia móda na 2018 Billboard Music Awards Red Carpet

Ešte stále neviem, aký strih sa dá dostať na leto? Ak je Dewan, spolu s Kunisom a ostatnými celebritami na Billboard Music Awards nejakým náznakom, tento rok bude všetko o Bobovi. 

 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 2 =

map