Jenna Dewan práve vysvetlil, prečo jej rozpad s Channingom Tatumom je “pozitívnym vekom”

A teraz chvíľu ticha pre manželstvo Jenny Dewan a Channing Tatum.

Bývalý Zvýšiť výkon co-stars oznámili svoje rozdelenie na Instagram v apríli, čím sa vytvoril priestor pre novšie zosúladené páry ako Ariana Grande a Pete Davidson, aby vyplnili hollywoodský pár, ktorý zanechal v srdci fanúšikov. A aj keď to bolo drsné, zdá sa, že Dewan sa dokáže prispôsobiť životu po takmer deviatich rokoch manželstva.

V novom rozhovore s Ženské zdravie– v ktorom Dewan predstavuje úplne nahá (“Som zvyknutý na malý odev”) – tanečnica a herečka hovorí o tom, že sa od Tatumu posúva, a aké je to, keď spoluvytvárajú svoju 5-ročnú dcéru Everly. “Bola to cesta, a to bola transformácia seba – moje potreby a chce ako žena,” povedala.

“Myslím si, že každý sa chce držať toho, čo je pred nimi, ale keď otvoríte svoju myseľ a poviete:” Chcem to, čo je najlepšie pre seba a pre moju dcéru, “musí byť v poriadku, ale to vyzerá,” dodala.

Dewan, ktorý mimochodom prešiel mini štýlovým človekom po tom, ako ohlásil jej rozdelenie, tiež zdieľa, že je na “vlne rastu” a prispôsobuje sa “novému normálu”, frázu, ktorú predtým používala na opísanie svojho vzťahu s ňou bývalý.

Channing Tatum, Jenna Dewan
Jeff Vespa / Getty

Je zrejmé, že výber verejne odhaliť tvoju lásku šiel kaput nie je ľahké. “Je vždy náročné prekonať veľkú zmenu a mať celý svet názor,” povedala. “Je v poriadku, aby sa vzťah zmenil na novú podobu, ktorá je skutočne lepšia pre obe zúčastnené osoby, a myslím, že to je to, čo toľko šokovalo všetkým – že to môže byť pozitívna vec.”

SÚVISIACE: Tu je kolosálny zásnubný prsteň Karlieho Klossa

Po rozpadu, Dewan a Tatum vypustili správy o tom, že ich rozdelenie bolo výsledkom jeho koketovej energie a párty, z ktorých každá citovala “milujúce vyhlásenie”, ktoré pôvodne vydali.

“Neexistujú žiadne tajomstvá ani podmanivé udalosti, ktoré sú základom nášho rozhodnutia – len dvaja najlepší priatelia, ktorí si uvedomili, že je na čase, aby si vzali priestor a pomohli si navzájom žiť čo najviac radostných a naplnených životov. Stále sme rodina a vždy budeme milovať dedičných rodičov Everly, “čítal.

Vzhľadom k tomu, že ešte oficiálne vysporiadajú s rozvodom … možno môžeme dúfať, že budeme mať rekordnú romantiku?

Tento týždeň sme hlboko potápali do sexu, datovania a vzťahovej drámy. Koniec koncov, najhorúcejšie dni v roku vyžadujú Summer Fling.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

22 + = 24

map