Jennifer Aniston robí skvelé

Zoznámil som sa s Jenom (nie je to, čo nazývame jej) v mojej kuchyni asi pred šiestimi rokmi, keď som svojho manžela Jimmyho Kimmela pozval svojho priateľa Justina [Theroux] na pizzu s novým priateľka. Spočiatku som bol trochu hviezda, že Rachel Green stála pri mojich banánoch. Mala na sebe čierne džínsy, čierne topánky a klinové sandále a cítila ako dovolenku. Ale moje nervy vybledli hneď ako ma objala, vytiahla z nášho stromu vápno z vodky a rozstrihala Bakalár. Očakával som predpätie (to je na mňa). Mala som pravosť a skutočné spojenie. Okamžite bola teplá, ako starý priateľ. Je to tak magnetická. Vo veku 49 rokov vie, kto je. To znamená žiadne hranice, žiadne kecy a veľa smiechu. 

MOLLY MCNEARNEY: Chcem začať tento rozhovor mimo svetla. Kedy sa spojíš s Bradom? Spravil si Justin džínsy? A kedy sú splatné dvojičky?

JENNIFER ANISTON: (smiech) Ty si jediná osoba, ktorá by mohla začať takýto pohovor a vlastne ma poslať do hysteriky a nie do včelstiev.

MM: No, obdivujem tvoju schopnosť zostať vyrovnaná a vyvážená, aj keď sa iní zúfalo pokúšajú rozprávať tvoj príbeh. Ako to robíš?

JA: Určite sú momenty, keď nie sú vyvážené a postarané, ale robím to všetko v mojom osobnom priestore. Z väčšej časti môžem sedieť a smiať sa nad smiešnymi titulkami, pretože sa dostali čoraz absurdnejšie. Myslím, že kŕmia do nejakej potreby verejnosti, ale sústreďujem sa na moju prácu, na svojich priateľov, na moje zvieratá a na to, ako môžeme urobiť svet lepším miestom. Ďalšou vecou je nezdravé jedlo, ktoré sa musí vrátiť späť do zásuvky.

V štýle September - Jennifer Aniston - Lead - 1
Ben Hassett / Spoločnosť Lindsay Thompson. Dolce & Gabbana bunda, vestu a šortky. Harry zvoní. Čerpadlá Manolo Blahnik.

MM: Aká je najväčšia mylná predstava o vás?

JA: Oh, chlapec, je toľko. Pozrime sa. Budem len Google sám a zistiť. [začne písať] Oh, pozri, mám 100.000 dolárov pomstu! 

MM: Nechcel som nič povedať, ale vy naozaj potrebujete jeden. Ale tabuidy sú neúnavné.

JA: Je to dosť blázon. Mylné predstavy sú “Jen nemôže udržať muža” a “Jen odmieta mať dieťa, pretože je sebestačná a oddaná svojej kariére.” Alebo že som smutná a srdcová. Po prvé, so všetkou úctou, nie som zlomený. A po druhé, to sú bezohľadné predpoklady. Nikto nevie, čo sa deje za zatvorenými dverami. Nikto neberie do úvahy citlivosť, ktorá by mohla byť pre môjho partnera a pre mňa. Nevedia, čo som medical alebo emocionálne. Existuje tlak na ženy, aby boli matkami, a ak nie sú, potom sú považované za poškodené. Možno môj účel na tejto planéte nie je, aby sa rozmnožoval. Možno mám iné veci, ktoré mám robiť. 

MM: Áno! Pre začiatok máte tento nový film prichádza, Dumplin ‘. Hráte kráľovnú ex-party a vy to urobíte krásne. Chceli ste niekedy byť v kráse, keď ste boli mladší?

JA: To je hysterické. Nie. Vieš čo som vyzerala ako dieťa? Pravdou je, že to všetko sa teraz mení. Práve tento film je všetko. Ide o novú definíciu krásy a o tom, ako my ako spoločnosť interpretujeme, čo je krása. Milujem to, že Miss America sa bude celkom zbaviť súťaže plaviek.

MM: Ja tiež. Som si istá, že moja dcéra bude šokovaná, keď jej poviem, že to je v skutočnosti kvantifikovateľná forma posudzovania žien počas môjho života. 

JA: Rozhodne! Viete, plavky telo je telo v plavkách, bez ohľadu na to, čo je to telo. Je čas, aby ste prestali myslieť, že krása je v tvare veľkosti 4 a správna veľkosť zadnej časti a správna veľkosť pásu a správne merania. Je to len staré. Urobili sme to. Boli sme tam. Poďme ďalej.

SOUVISLOSTI: Ako Amber Venz Box postavil 1 miliardu dolárov Fashion-Tech Company, všetko inšpirované textovou správou

V štýle September - Jennifer Aniston - Lead - 2
Ben Hassett / Spoločnosť Lindsay Thompson. Bunda Alexander McQueen. Chopard náramky.

MM: Aké to bolo, ako preskúmať svet, ktorý sa pripravuje Dumplin ‘?

JA: Mal som toľko zábavy. Existujú ženy, ktoré venujú svoj život výcviku mladých dievčat na súťaže, a je to skutočná dohoda. Miloval som tie ženy a naozaj si užil, že sa dostanú do ich myslí. Moja postava je bývalá kráľovná, ktorá je zábavná, ale rozbitá. Je to krásny príbeh matky a dcéry. A samozrejme, tu je úžasný hudobný prvok: Dumplin ‘ je poctou Dolly Partonovej, ktorá pre tento film napísala niekoľko originálnych piesní. 

MM: Dolly je neuveriteľné.

JA: Je to mágia. Pamätám si prvú vec, ktorú mi povedala, keď vošla do môjho domu. Povedal som: “Neviem, ako robíte všetko, čo stále robíte.” Povedala: “No, ja som sa sníval do rohu a teraz musím žiť.”

MM: Všetko, čo hovorí, je nálepka nárazníka.

JA: Keď sme spolu s Dolly sledovali film, boli sme v divadle plnom ľudí, ktorí nevedeli, že sedíme v zadnej časti. Počas jednej z najzábavnejších častí zabraňuje jej smiech a šepká mi: “Nemôžu počuť môj smiech. Budú poznať môj smiech. “O pár minút neskôr sa pozerám a plača a ona hovorí:” Ale nevedia moje slzy. “

MM: Skutočne by som si prial, aby na tejto stránke bolo zvukové tlačidlo, ktoré by mohli čitatelia práve teraz tlačiť, aby počuli dojem, aký si práve urobil Dolly Parton. Bolo to bezchybné.

VIDEO: Steal Jennifer Aniston je Pre-Photo Shoot Rutine

JA: [v Partonovom hlase] Aw, ďakujem, miláčik,.

MM: Aký by bol váš talent, keby ste boli dievčatá?

JA: Môj talent nie je rotácia obušku alebo Hula-Hooping, alebo tancovanie, alebo ventriloquism alebo jodeling. Bol by som okamžite odstránený. Von. Žiadny talent.

MM: Ako sa dostať na pódium a urobiť margaritu? Na to si naozaj dobrý. Povedz nám ako.

JA: Ó, pane, je to len recept. Je to v podstate strieborná tequila s tečúcou šťavou z limetky a cez skaly. A niektorí ľudia majú ako Cointreau trochu, niektorí nie. Je to čistejšia margarita. Žiadny cukor, žiadne zmesi, žiadna agáve. Nemám rád sladké nápoje. 

MM: Mám rád moje s Twizzlerom ako slamu. Dumplin ‘ je písaný, produkovaný a riadený predovšetkým ženami. Vodiči sú všetky ženy. Načasovanie je ideálne pre takýto film.

JA: Áno, veľa skvelých žien pred a za kamerou. Všetci mimoriadne kvalifikovaní. Nie je to preto, lebo to bolo povinné; nebolo to kvôli hnutiu. Sú súčasťou tohto filmu, pretože sú mimoriadne talentovaní. Rachel Morrison bol naším RP torta a prvá žena nominovaná za najlepšiu kinematografiu [pre Mudbound] na Oscaroch. Je to zlé. Musíme nájsť viac žien ako ona a dať im príležitosti. Je to ako ťažba zlata. Nemali by sme strhnúť ženských režisérov a výrobcov dole, pretože to musíme. Potom sa rozhodujeme z miesta strachu. 

SÚVISIACE S KĽÚČ: Heidi Klum na Zhora Datingu Niekto 17 rokov mladší

V štýle September - Jennifer Aniston - Lead - 3
Ben Hassett / Spoločnosť Lindsay Thompson. Off-White c / o Virgil Abloh a Harry Winston.

MM: Už ste niekedy boli sexuálne obťažovaní na pracovisku?

JA: Rozhodne som mal nejaké nedbalé pohyby, ktoré na mňa urobili iní herci a ja som sa s ňou zaobchádzal odchodom. Nikdy som nemal nikoho, kto by bol v pozícii moci, aby ma cítil nepríjemne a zneužil to nado mnou. V mojej osobnej skúsenosti mi niektoré ženy v tomto odvetví považujú za horšie verbálne a energicky. 

MM: Zažili ste sexizmus vo svojej kariére?

JA: Určite som mal v médiách spravodlivý podiel sexizmu. Ženy sú oddelené a postavené proti sebe navzájom na základe vzhľadu a oblečenia a povrchných vecí. Keď sa pár zlomí v Hollywoode, je to žena, ktorá je pohŕdaná. Žena zostáva smutná a sama. Je to zlyhanie. F to. Kedy ste naposledy čítali o rozvedenom bezdetnom mužovi, o ktorom sa hovorí ako o štetcom?

MM: Nikdy sa nestane. Máte nádej na zmenu v dôsledku Time’s Up a #MeToo?

JA: Áno, a je to už dávno. Ale musíme byť lepšie na to, aby sme si jeden druhého počúvali. To zahŕňa mužov. Musia byť súčasťou tohto rozhovoru. Keď sú všetci šialení a agresívni, ľudia sa bojí hovoriť a nie je tam žiadny rozhovor. To isté platí pre politiku. Musíme sa vzájomne zapájať, aby sme sa navzájom počuli. Nemôžeme sa hnevať. Michelle Obama to povedal najlepšie: “Keď idú nízke, ideme vysoko.” Všetci by sme mali žiť, ak chceme skutočný pokrok. 

MM: Obávam sa, že sociálne médiá môžu spomaľovať tento pokrok a očakávajú, že každý bude celkom dobre vyzerať. Ste aktívne na sociálnych médiách, alebo to všetko vypnete?

JA: Nemám účty Twitter, Facebook ani Instagram. Budem úplne priznať, že sa môžem ponoriť do Instagramu a byť tajným voyeurom.

MM: Ste plodom!

JA: Som hlúposť. Sú chvíle, keď sa pozriem a premýšľam: “Bože môj bože, čo čas saje!” Bol som s ľuďmi, ktorí trávia asi jednu hodinu, keď zistili, že je to jedno miesto a vy ste ako: až za hodinu svojho života a je to za 60 sekúnd. “Cítime sa, akoby sme stratili spojenie. Myslím, že strácame rozhovor. Je dosť ťažké stať sa teenagerom a máte pocit, že sa vám páči. Teraz aktívne vytvárame prostredie a platformu, aby ste niekomu povedali: “Mám rád vás” alebo “Nemám rád vás.” To sa zdá byť nezdravé vzorec pre už neistej mladistvých. Vypalujeme palivo na oheň.

MM: Nedokázala som si predstaviť, že som sa zaoberala týmto tlakom, keď som bol teenagerom.

JA: Naši priatelia majú 10 a 11 rokov na Instagram. Začínajú mladšie, ako keď som dokonca dal kecy o tom, čo som vyzeral, alebo aký make-up som nosil, alebo aký chlapec som rád. Myslím, že iPhones a Snapchat a všetky tieto veci sú len zdrojom narcismu. Ľudia používajú filtre a všetky druhy nástrojov na maskovanie toho, kto sú skutočne.

MM: Ako bola vaša dôvera ako dieťa?

JA: Bola som jedným z tých detí, ktoré sa dostali do šikanovania a neviem prečo.

MM: Nikto tomu neuverí.

JA: Ha! Ale oni veria, že som tehotná trikrát do roka. Bol som jedným z detí, o ktorých sa ostatní rozhodli, že sa budú baviť. Bolo to zvláštne obdobie v priebehu piatej, šiestej, siedmej triedy. Bol som trochu na bujnej strane, tak som bol práve že chlapec. Detstvo je taký zraniteľný čas a som si istý, že časť mňa verila všetkým, čo ma trápili. Našťastie som nemal telefón alebo sociálne médiá, aby som sa na to pozrel a pomyslel som si: “Oh, ja nie som to, ja nie som taký.” Chcel som sa len baviť a hrať zachytiť vlajku.

SÚVISIACE: Alanis Morissette bol 20 rokov pred jej časom

V štýle September - Jennifer Aniston - Lead - 5
Ben Hassett / Spoločnosť Lindsay Thompson. Bunda Giorgio Armani. Čerpadlá Gianvito Rossi.

MM: Už ste si niekedy predstavovali seba ako herca?

JA: Nevidel som sa ako nič. Len som sa pokúšal prejsť cez deň. [smiech] V šiestej triede by som napísal skits a konal ich s pár priateľmi a mysleli sme si, že sme veselí. Alebo by sme ísť do Central Parku, a keď kvitnú čerešňové kvety, odviedli by sme scény Čarodejník z krajiny Oz. Šli sme do Rudolfa Steinerovej školy, ktorá je jednou z tých umeleckých škôl. Na akademických pracovníkov to nebolo veľké, ale môžem si z teba vyviesť lev z mahagónu, akoby nikto nehovoril.

MM: Videl som ten lev. Teraz pre niektoré hlúpe otázky. Už ste niekedy vyrazili niekoho?

JA: OK, buďme úprimní. Mám chvíľu, kedy som to celkom chcel urobiť, áno, ale je to vo vašej fantázii, je to vo vašej hlave. V skutočnosti by som s tým neprežil.

MM: Nie, ste na to príliš zen. Čo je strach, ktorý si prajete, aby ste mohli prekonať?

JA: Strach z lietania. Začalo to v mojej 20-tych rokoch. Bola to zvláštny, strašidelný let. Neskôr som si všimol príbehy o novinkách o leteckých nehodách a stal som sa úplne spotrebovaný myšlienkou umrieť na lietadle. V mojom mozgu to bolo mimo kontroly. Takže, áno, to je niečo, na čo by som sa chcel zbaviť. Je to tak iracionálne.

MM: Aké hobby by ste chceli zvládnuť?

JA: Sochárstva. Pred dvanástimi rokmi som mal krásne umelecké štúdio a to bol môj sen. Stále chcem mať čas, aby som si tieto chvíle pre seba. Mal som koleso a mal som hromadu hliny.

SÚVISIACE: Ako sa narodil Cannabis Company Lord Jones

V štýle September - Jennifer Aniston - Lead - 6
Ben Hassett / Spoločnosť Lindsay Thompson. Givenchy top. Náramok Van Cleef & Arpels (hore). Náramok Bulgari.

MM: Vráťme sa späť na volant. Ak bol váš dom v ohni, psy sú vonku, vy ste vonku, všetci ľudia, ktorých milujete, sú von, čo je to jedna vec, ktorú chytiť?

JA: To sa skutočne stalo. Keď sme museli byť v decembri evakuovaní pre požiare, vzali som svojich psov, chytil som spodnú bielizeň, môj zubnú kefku a zmenu oblečenia. Len si odtrhnite svojich psov a mňa. Sú to moje deti!

MM: Si dobrý pes. Len sa rozsvieti, keď ste okolo nich.

JA: Ja to robím. Robia ma šťastnými. Ale aj vaše deti.

MM: Ste tak dobre so svojimi deťmi. Keď som nemala deti, páčila som sa ľuďom, ale boli zábavné, napríklad, 10 minút. Ale vy ste tak skutočne investovaní do detí vašich priateľov, že deti skončia nákupom vás dňom matiek darčeky. Máte tiež domov, do ktorého chcú deti chodiť. Skutočne ste zvládli hosťovanie rodín vo vašom dome.

JA: Mám rád tých zloduchov. Tiež sú to dobré deti. Musím povedať, že máme šťastie. V skupine nie je žiadne dieťa, kde si myslíte: “To malý sprat.”

MM: Aká je vaša voľba?

JA: Minulý rok som objavil box a milujem ho. Mám tohto trénera menom Leyon, ktorý verím, že na Mesiaci visel. Je to najdlhší tréning, na ktorom som skutočne zostal, s iným ako jóga. Je tu niečo o mentálnom aspekte boxu – vŕtačky, váš mozog musí pracovať, nie ste len sedieť na bicykli. Je to úžasné.

MM: Vedel som, že chcete niekoho pobiť!

JA: Boxovanie je skvelý spôsob, ako dostať agresiu. Dostanete duševné prepustenie všetkých týchto kecy, ktoré ste si zobrali do uší a očí každý deň a máte málo fantazijných momentov, ktoré si predstavujú, kto ste dierujete. Som len vďačná, že to nie je vlastne človek, aj keď je tu jedna osoba. Vieš čo myslím. Je to všetko dobré.

MM: Čo takto Priatelia? vôľa Priatelia nikdy nevrátiť?

JA: Predtým, než sa skončila táto show, ľudia sa pýtali, či sa vrátime. Courteney [Cox] a Lisa [Kudrowová] a hovoríme o tom. Fantaziujem o tom. Skutočne to bola najväčšia práca, akú som kedy mal. Neviem, ako by to dnes vyzeralo, ale nikdy neviete. Toľko relácií sa úspešne reštartuje. Viem, že Matt LeBlanc už nechce túto otázku položiť. Ale možno by sme ho mohli hovoriť. Ak nám to dá nejaký čas, Lisa, Courteney a ja by sme mohli reštartovať Zlaté dievčatá a stráviť naše posledné roky spolu na prútenom nábytku.

V štýle September - Jennifer Aniston - Lead - 7
Ben Hassett / Spoločnosť Lindsay Thompson. Louis Vuitton sako. Brandon Maxwell nohavice. Lonely Label bodysuit. Náramok Van Cleef & Arpels (hore). Chopard krúžky a náramok.

MM: Mám pocit, že ak sa rozhodnete, budete mať najdlhšiu kariéru, ktorú chcete. Myslíte si, že to budete robiť navždy?

JA: Nikdy som nebol niekto, kto vie, ako odpovedať: “Kde sa vidíš sám za päť rokov?” Viem, že v poslednej dobe som mal chvíľku. Svet, v ktorom sa nachádzame, je v súčasnosti taký náročný, kontrola, ako ľudia komunikujú. Je tu veľa zlého správania okolo nás. Boli chvíľky, kedy by som sa rád dostal z Dodge a presťahoval sa do Švajčiarska – alebo niekde – a začal znova. Len to máš za mnou. Je to naozaj jedno? Naozaj robíme niečo? Aký je zmysel môjho života? Každých sedem rokov sa snažím zhrnúť, čo robím a čo chcem, aby som sa zameral. Snažím sa robiť lepšie rozhodnutia. Prešiel som obdobie, keď som povedal áno projektom, ktoré by som nemal mať, ale cítil som sa: “Ako sa opovažujem povedať nie?” Teraz sa snažím lepšie povedať nie a byť súčasťou projektov, ktoré skutočne , naozaj záleží na tom Dumplin ‘ alebo Goree dievčatá alebo tento druhý film, na ktorom pracujeme, sa volá Fixer, o úžasnom krízovom manažérovi menom Denise White.

MM: Dobre. Musíš pokračovať. Svet je práve teraz a potrebujeme nejaký film Aniston.

JA: Som vďačný, pokiaľ ľudia stále chcú, aby som prišiel na párty. Myslím, že budem vždy chcieť pokračovať v konaní tak dlho, ako je tu túžba, aby som to urobil. Pokiaľ som naplnený inými spôsobmi, kreatívne, duchovne a všetkými týmito vecami, viem, že to môžem urobiť, až kým nebudú mať doma.

Módny redaktor: Julia Von Boehm. Vlasy: Chris McMillan / Kérastase / Starworks Group. Makeup: Gucci Westman / Westman Atelier / domáca agentúra. Manikúra: Miwa Kobayashi. Produkcia: Brandon Zagha.

Pre ďalšie príbehy, ako je tento, vyzdvihnite septembrové vydanie V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch a na digitálne prevzatie 10. augusta. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 1

map