Jennifer Aniston’s New Scent je dovolenka na pláži, ktorú ste vždy chceli

Myšlienka visieť s Jennifer Aniston na pláži s mimóza v ruke môže byť sen potrubia, ale jej najnovšia vôňa by mohla byť ďalšou najlepšou voľbou – to znamená, kým sa nedostaneme do stavu BFF s hviezdou. Vhodne nazvaný Beachscape, vôňa je kývnutie na tie kľudné prímorské ráno, miešanie vodných tónov s ľahkými florals. “Chcela som vytvoriť vôňu, ktorá zachytila ​​pocit, keď sa zobudíte na pláži, cítiť uvoľnenú a osvieženú,” hovorí Aniston V štýle. “Na začiatku nového dňa nie je nič pokojnejšie ako oceán.”

Jennifer Aniston Fragrance - Embed
Zdvorilosť

SÚVISIACE: Život je pláž: tieto produkty vám pomôžu cítiť ako jeden

Kriedu to až po jej výchovu v Kalifornii alebo v jej vlastnostiach Vodnára, ale zdá sa, že Aniston má veľmi pevné spojenie s oceánom. Tri vône, ktoré predtým vyvalila, sú celkom pekné na pláži, takže Beachscape slúži ako kickoff na dobre zaoblený deň na brehu. “Je to čerstvý kvet v porovnaní s mojimi predchádzajúcimi vonnými látkami, stále to vylučuje plážovú atmosféru, ale je ženskejšia,” vysvetľuje. “Tvorivý proces je vždy zábavný – milujem cítiť všetky prvky a testovať, aké pary dobre fungujú spolu. Vďaka suchému santalovému drevu je to aj vôňa, ktorú možno nosiť celoročne. Koniec koncov, je to práve to, čo robí Jennifer. Vyhodnoťte fľašu za 39 dolárov na kohls.com práve teraz.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

11 − = 10

map