Jennifer Aniston Vnútri nového InStyle: Tak čo keď sa dostanete do veľkosti?

Ľudia hovoria o Jennifer Aniston veľa, ale vo februárovom čísle V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch a pre digitálne stiahnutie 9 januára, Aniston je ten, ktorý robí hovoriť.

PREČÍTAJTE VIAC: Pre plnú funkciu, prihláste sa na odber V štýle teraz

“Uvedomujem si, že potrebujú predávať časopisy,” hovorí 46-ročný V štýleAmy Synnott z bulvárneho tlače, ktorý ju miluje, “ale je to naozaj staršie, čo mi zabíja, keď mi priatelia posielajú obrázky, ktoré si vzali na novinový stánok, jeden časopis hovorí:” Zúfalý a sám “, druhý Jeden hovorí: “Ona je oslobodená!” Myslím, aspoň poradiť. “

Jennifer Aniston-InStyle krytu

SÚVISIACE: Choďte za scénami nášho februárového obalu Shoot s Jennifer Aniston

Na rozhovor v domove Bel-Aire, ktorý zdieľa so snúbencom Justinom Therouxom, sme ju konzultovali v mnohých veciach: ako sa starala tak elegantne (a áno, bez Botoxu), ako sa s Therouxom stretla prvýkrát, a ako si zachováva svoju často vyhľadávanú elegantná postava. Ako sa ukáže, je to režim, ktorý tu teraz-cue titulok-zahŕňa cestoviny. “Blasfemia, viem,” hovorí zo šedej kašmírovou gauč vo svojej obývacej izbe, pričom popíja ošúchaný ovocný čaj. “Nikdy som jedol cestoviny. V posledných rokoch som si dovolil oveľa viac. Ktoré spôsobujú, že je ťažšie prísť o posledné pár libier. Ale musíte žiť. A čo? Zvyšujete veľkosť. Čo je to veľký problém? “

Ak si chcete pozrieť zákulisné zábery z nášho natáčania s hviezdou, pozrite si vyššie uvedené video a pre ďalšie naše upřímné rozhovory s Anistonom – kde hovorí o svojej blížiacej sa svadbe, jej tréningovej rutine a jej “uzavretej vášni”vyzdvihnúť február vydanie V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch a na digitálne prevzatie 9. januára.

FOTKY: Pozrite sa na Jennifer Aniston v priebehu rokov

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 6

map