Jennifer Aniston Will “zabiť” Justin Theroux, ak si kúpia inú koženú bundu

Zatiaľ čo Jennifer Aniston a Justin Theroux zdanlivo majú jedno sako vzťahu, je tu jedna vec o Theroux, ktorá mu trápi manželku – jeho závislosť od nákupu kožených bund.

Nie je žiadnym tajomstvom, že táto hviezdna hviezda má uniformu: Je úplne potešujúce, že ho vidí v čomkoľvek inom než v čiernej bikerovej bundy a zodpovedajúcich tmavých kožichov. “Nosím topánky, nosím džínsy a zvyčajne len nejaké tričko s bičom a kožené bundy,” povedal Theroux yahoo jeho denného oblečenia.

Ale nemá len jedno alebo dve saká v jeho rotácii a jeho žena, Aniston, sa zdá, že si myslí, že má dosť na celý život. “Ak prinesiem viac kožených bund domov, moja žena ma zabije,” vtipkoval.

Justin Theroux Jennifer Aniston - Lead 2016
Axelle / Bauer-Griffin / FilmMagic)

Našťastie existuje veľa vecí, ktoré je potrebné milovať, aby podporili tento nákupný problém: Nedávno nazval svoju ženu “správnym zlomyslom”.

VIDEO: Jennifer Aniston a Justin Therouxove najkrajšie párty

“Prežila veľa býkov. Mnohí ľudia by sa rozpadli pod niektorými stresmi, ktoré sa na ňu dostali. Som na ňu veľmi pyšná, pretože sa zaoberá sama. Takže divným spôsobom je pre mňa cťou stáť za ňou. Skutočne, v tomto zmysle je úžasná. “

SOUVISLOSTI: Justin Theroux zdieľa svoje tajomstvo silného manželstva s Jennifer Aniston: “Znie to jednoduché, ale je to pravda”

omdlieť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

53 − = 50

map