Jennifer Aniston zdieľa jej tajomstvá na zachovanie perfektného vyfukovania salónu

V živote sú určité pravdy, ktoré nemožno spochybniť – slnko na východe stúpa a zapadá na západe, voda sa varí pri 212 stupňoch Fahrenheita a Jennifer Aniston bude navždy mať najdokonalejšie vlasy na planéte. Dokonca aj v polovici kávy, jej výbuch zostáva bezchybný, a tak sme si uvedomili, že hviezda by pravdepodobne vedela vec alebo dve o udržiavaní štýlu neporušeného, ​​najmä vzhľadom na to, že má rád, aby udržal tepelný štýl dosť minimálny v dňoch nasledujúcich po salóne. “Moja vlasová chlpka sa mi takmer nestará a pokúsim sa ju nechať čo najďalej, aby som ju udržala zdravú. Jedna vec, s ktorou som vždy rád, je, aby ste ju rozdelili do sekcií a otočili ju do hrnčeka, čo je dobré pre pridanie kontrolovanej textúry a trochu zvlnenia, “hovorí.” Ak máte vo vlasoch nejaké zvratky, ktoré sa tvorili v noci spíte, namočíte si prsty a vezmite sušič vlasov iba na tie časti. “The hviezda tiež dostane s trochou pomoc od Living Dôkaz nový perfektný vlasový deň suchý šampón ($ 22; sephora.com). 

žijúci Proof Embed
Zdvorilosť

súvisiace: V štýle Krása Editors Zdieľaj triky na ich posledné

“Vždy som sa vyhýbal väčšine suchých šampónov, pretože keď ich používam, cítim sa, že som nabitý na viac nečistôt a ďalší deň sa cítim ešte horšie,” hovorí nám. “Neuveriteľná vec v tomto je, že namiesto toho, aby ste pridali viac nahromadenia a nečistoty, pomôže to všetko absorbovať a skutočne očistí vašu pokožku hlavy. Keď ju položíte, počkajte 30 sekúnd a vyčistite ju, je to ako keby ste mali novo očistená hlava vlasov. ” Pre mimoriadne poistenie pridá niekoľko pumpiek na ošetrenie Nightcap ($ 28; sephora.com), predtým, ako previnie jej pramene do vrcholového uzla, aby zosilnil lesk a pridal jemnú textúru. “Posledná vec, ktorú chcete urobiť, je stráviť viac času styling to, nehovoriac o opotrebenie príliš veľa tepla môže spôsobiť.” Amen, sestra.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

36 − 31 =

map