Jennifer Garner mala bradu a fanúšikovia si myslia, že vyzerá ako Eddie Redmayne

Zatiaľ čo veľa celebrít strávili tento týždeň a tešili sa na rok 2018 a zazvonili v novom roku, Jennifer Garner si nejakú dobu pozrela a zamyslela sa. S fotografiami. Šťastie pre nás.

Garner odišiel do Instagramu v utorok, aby sa podelil o spätnú fotku z neskorej ranej filmy ’00s, ktorá sa neskončila, ale to nie je ani tá najlepšia časť.

Na fotografii Garner vyzerá pozoruhodne inak ako normálne. Fanúšikovia sa na fotografiách stretávajú s jej dlhými hnedými vlasmi, ale na tomto obrázku zažiarili ľahké krátke vlasy, nepoškvrnené obočie a – najviac prekvapujúce – pomerne plné fúzy.

Nový rok nový ja. —– # makeupbyrickbakerin2011 # themovieneverhappened�� # turnsoutiwaspreggers����♀️ # babiesarebetterthanmovies�� # happynewyearnik

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Garner (@ jennifer.garner)

“Nový rok, New Me,” vykreslila výstrel a pridala sa k nemu množstvo hashtagov # makeupbyrickbakerin2011
#themovieneverhappened, #turnsoutiwaspreggers, #babiesarebetterthanmovies a #happynewear.

Samotný Instagram je dosť šokujúci, ale spôsobil niektoré reakcie na obočie od fanúšikov, ktorí cítia, že fúzatý Jen má výraznú podobnosť s Fantastické zver a kde ich nájdetevlastné Eddie Redmayne.

Jennifer Garner, Eddie Redmayne
Instagram / Jennifer.garner; Samir Hussein / WireImage

Eddie Redmayne ?! Bláznivosť, “komentoval jeden fanúšik.

Na prvý pohľad som si myslel, že to bol Eddie Redmayne, “povedal ďalší.

Nebol s týmto pocitom sám.

súvisiace: Ben Affleck odišiel na dovolenku s bývalou manželkou Jennifer Garnerovou v dome Matta Damona

Vyzeráš ako Eddie Redmayne! Mohlo by byť horšie : Radosť:,”povedal ďalší plagát.

Fotografia tiež získala niekoľko jedinečných reakcií, pričom fanúšikovia poukazovali na jej “oduševnené oči” a porovnávali ju s ľuďmi od Jamesa Franca na “ako Craig sme pracovali s”, a všetci medzi.

Redmayne porovnania boli konzistentné v celom rozsahu a nie je príliš ťažké pochopiť prečo. Bez ohľadu na to, či to vidíte alebo nie, jedna vec, na ktorej sa všetci môžeme zhodnúť, je, že Garner vyzerá úžasne, či vyzerá skôr ako Redmayne, Franco alebo Craig z práce.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

59 + = 66

map