Jennifer Garnerová je moderná dcéra v elegantnom džínkovom smokingu

Herečka Jennifer Garner určite obrátila niekoľko hláv v New York City v utorok večer. Bola to zrodenie všetkých vecí chic, vrstvenie Givenchy smoking tee ($ 2,490, neimanmarcus.com) cez námorníctvo a čierne šaty v Big Apple. Čerpadlá Charlotte Olympia založili jej vzhľad v absolútnej elegancii.

Je známa tým, že je šampiónom niekoľkých charitatívnych príčin, a tak jej ukázala svoju podporu na 4. výročnej galérii o osvietení detí Save the Children. Odhodila plášť, aby odhalila strapless omráčenia s výstrihom sladkého srdca, kontrastným sametovým korzetom a kaskádovitými bočnými šupkami. Garner vždy prináša jej hru, pokiaľ ide o obliekanie červeným kobercom.

Half-up, half-down účes nechal jej dekolt play centerstage, s diamantovými čapy a náramky zaokrúhľovať svoje šperky voľby.

osobnosť VIPs arrive for 4th Annual Save The Children Illumination Gala. Held in The Plaza Hotel in New York, NY.Pictured: Jennifer Garner<B>Ref: SPL1379029 251016 </B><BR/><br/>Obrázok: Johns PKI / Splash News<BR/><p><B>Splash News a Pict “></div><div class=
Johns PKI / Splash News

SÚVISIACE: Jennifer Garner je 50 odtieňov Nádherné v Head-to-Toe Grey

VIDEO: Vyzerá to najlepšia červená koberec Jennifer Garner

Táto udalosť je obľúbenou skupinou Garnerových, pretože je to už po tretíkrát, keď bola prítomná: zakaždým v jednoduchých, ale krásnych LBD.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

26 − = 24

map