Jennifer Lawrence hovorí, že prekvapenie svadby BFF Amy Schumer bolo “úžasné”

Jennifer Lawrence je cez mesiac za najlepšieho kamaráta Amyho Schumera, ktorý v úterý uviazol uzol na Chrisa Fischera. Hladné hry herečka bola po ruke na svadbu v Malibu a ona dokonca dala nevestke niečo vypožičané a niečo modré, Schumerov stylista Leesa Evans zdieľa. 

“Jennifer Lawrenceová sa objavila a priniesla jej niečo vypožičané a niečo modré, vlastne neviem, čo to bolo.” Nakoniec mi povedala, ok mi priniesla niečo zapožičané a modré, “povedala V štýle. “Bolo to úžasné.” 

Tak aké to bolo byť na svadbe? “Bolo to krásne,” povedal Lawrence Zábava Tonight v nedávnom rozhovore. “Bolo to veľmi náhle, ale bolo to, že som vzlykal celý – jeho sľuby boli úžasné, keď sa dvaja ľudia naozaj milujú navzájom a naozaj to myslí, ukazuje to, a to bol krásny obrad a úžasný čas. nemohol byť pre nich šťastnejší. “

SPRIEVODCA: Posledná minúta cesta Stylista Amy Schumerovej pomohla jej sledovať svadobné šaty

Schumer zdieľa veľa fotiek z jej svadobného dňa, vrátane výstrelov Lawrenceho tanca a zdieľanie sladkej chvíle so svojim priateľom. Zatiaľ čo nevesta vyzerala ohromujúco v Monique Lhuillierovej, Lawrence, ktorá si vybrala ružové filozofie, ktoré nedávno nosila na červenom koberci. 

“Všimnite si, že moja košela bola náhodne zrušená po celý čas,” zdôraznila. “Na každej svadobnej fotografii boli všetky moje gombíky zrušené a vyzeralo to, že som bol rád,” Ach, myslel si, že to bude o tebe? “” Oh J.Law. 

Áno

Príspevok zdieľaný spoločnosťou @ amyschumer

@robandlindsayweddings

Príspevok zdieľaný spoločnosťou @ amyschumer

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 1 =

map