Jennifer Lawrence je čipka Oscar šaty a osvetlené blond Lob bude váš dych

Nechajte to Jennifer Lawrence, aby vám pomohol potešenie na 88. Akadémii Ocenenie červený koberec. Najobľúbenejšia herečka Oscara v roku 2016 prišla do úžasného čierneho šiat značky Dior Haute Couture s čipkou a ruffled sukne. Naša okamžitá reakcia? j’adore!

Rýchla krása sa pravidelne obrátila na francúzsky módny dom s oslniacou vlastnou tvorbou. A zatiaľ čo nedeľný súbor jasne žiaril, jej elegantná “tiež získala veľkú pozornosť. Pre horečká príležitosť Lawrence zľahčila svoje pramene a nosila ich v stredne roztrhnutom laloku, ktorý dokonale doplnil víťaznú šatku a zdôraznil jej žiarivú pokožku. 25-ročná herečka s narovnanými vlasmi slúžila ako ostrý, moderný kontrast s dramatickými vrstvami šiat.

Jennifer Lawrence - 88th Annual Academy Awards - February 28, 2016
Jeff Kravitz / FilmMagic

FOTOGRAFIE: Pozrite si všetky vyzerá z 2016 Oscarov červeného koberca

A to neboli jediné spôsoby Hladné hry hviezda vynikla zo zoznamu A-list: Nehty boli namaľované čierne, výrazný kontrast k jasným, pastelovým farbám, ktoré tónovali červený koberec.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

45 − 37 =

map