Jennifer Lawrence Kredity Katniss Everdeen pre Inšpiráciu jej rodové platiť nerovnosť esej

Jennifer Lawrence nedávno získala svetovú pozornosť nielen kvôli úžasným šatám, ale aj rozhovorom o rozhovorech neskorých nočných hovorov, ale za to, že je brutálne úprimná v súvislosti s mzdovou medzerou, ktorá existuje v Hollywoode a tvrdí, že aj ona, herecká herečka a hviezda dve obrovské prevratné franšízy, sa s ňou zaoberá počas svojej kariéry.

V eseji pre Leny Dunhamovej Lenny v októbri informovala 25-ročná stará hviezda o tom, ako bola automaticky vyplatená menej ako jej mužské hviezdy. Bola to odvážna vec, a zdá sa, že mladá žena v blízkosti srdca Lawrenceovej slúžila ako inšpirácia pre tento odvážny krok. Na nedávnej tlačovej konferencii pre Hladové hry: Mockingjay Časť 2 keď sa opýtal, či bol Lawrence motivovaný jej charakterom Katniss Everdeen, aby napísal esej, povedala: “Nevidím, ako by som sa nemohla inšpirovať týmto charakterom. Myslela som, že som sa jej inšpiroval, keď som čítal knihy – je to dôvod, prečo som ju chcel hrať. ” Pokračovala: “Takže si myslím, že by nebolo možné ísť štyri roky s touto postavou a nechať ju inšpirovať.”

SOUVISLOSTI: Vo vnútri finále Hladné hry MockingjayČasť 2 meranie síl

Lawrence priznala, že aj v prvých niekoľkých filmech sa snažila udržať Katnissove budúce vodcovské kvality. “Chcela som, aby bola okamžite bojovníkom – chcela som, aby sa chcela stať vedúcou osobou. Musel som si zachovať vlastné osobné emócie o svojej situácii z môjho výkonu,” povedala. 

Sony e-mailová hack v roku 2014 odhalila, že keď ona a jej ženu co-hviezda v Americký ruch, Amy Adams, ktorá získala sedem percent zisku z filmu, ich mužské hviezdy (Christian Bale, Bradley Cooper a Jeremy Renner) dosiahli deväť percent. V jej eseji napísala: “Ja by som klamala, keby som nepovedala, že existuje nejaký prvok, ktorý by chcel byť rád, ktorý ovplyvnil moje rozhodnutie uzavrieť dohodu bez skutočného boja. , pokazené. ‘ V tej dobe sa to zdalo ako dobrý nápad, kým som neuvidol mzdy na internete a uvedomil som si, že každý človek, s ktorým som pracoval, určite nemal obavy, že bude “ťažký” alebo “rozmazaný”. ” 

SOUVISLOSTI: Spravodajca Leny Dunhamovej prináša 5 vecí, ktoré je potrebné spoznať z jej rozhovoru pre Hillary Clintona

Katniss (a JLaw) hity divadiel v sila vzdoruČasť 2 20. novembra. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 1 =

map