Jennifer Lawrence prichádza s Blunt Bob a malé čierne šaty na filmovom festivale Tribeca

Možno sme viac zvyknutí vidieť Jennifer Lawrence v plnom rozsahu na šaty na červenom koberci – žena bola nominovaná a získala niekoľko ocenení už – ale tiež milujeme to viac koktejlové oblečenie pohľad na ňu na Tribeca Film Festival. Lawrence, ktorý sa zúčastnil premiéry tohto dokumentu Krásna planéta.

Lawrence, ktorý rozprával dokument o živote na Zemi i mimo neho, ako je vidieť z Medzinárodnej kozmickej stanice, sa rozhodol pre viac grafický vzhľad než zvyčajne tým, že by mal hrať kontrasty. Spárovala jej neoprénové čierne šaty, ktoré odhalili kúsok ramien s ťažko rovnou, tupou bobovou v strede. Ak chcete vyčistiť pohľad noir, jej pramene boli jasné platinové blondínky. 

SOUVISLOSTI: Julianne Moore vezme svoje deti do TFF

Herečka tiež udržiava jej make-up, vyzerá pomerne monochromaticky, zameriava sa na lemované oči a chodí so sednutým nahým perom. Možno, že celý čas v New Yorku sa odráža na móde s červeným kobercom? 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

13 + = 15

map