Jennifer Lawrence “stále spracováva” jej 2014 nahá fotku Hack

Je to už viac ako tri roky a Jennifer Lawrence sa stále zotavuje z nahé fotografie, ktorá sa v Holandsku otriasla v auguste 2014.

“Keď sa hackerstvo stalo, bolo to tak neuveriteľne narušené, že to ani nemôžete dať do slov,” uviedol Lawrence, 27, v novej epizóde Hollywoodský reportér‘s “Awards Chatter” podcast. “Myslím, že ju stále spracúvam.”

Lawrence bol jedným zo stoviek osobností, ktoré boli postihnuté masívnou inváziou súkromia, ktorá umožňovala hackerom ukradnúť a verejne publikovať svoje fotografie. “Keď som prvýkrát zistil, že sa to deje, moja bezpečnosť sa mi podarila. To sa deje na chvíľu – to bolo skoro ako výkupná situácia, keď každú hodinu vydávali nové,” matka! hviezda pripomenula.

TK
Walter McBride / FilmMagic

Svojím podpisom bola Laurencia vysvetlená, ako bola porušená, takže ju verejne cítila. “A neviem, mám pocit, ako by som dostala gang, ktorá sa dotkla planétovej planéty, na svete nie je žiadna osoba, ktorá nie je schopná vidieť tieto dôverné fotky zo mňa,” víťaz Oscara povedal. “Môžete byť len na grile a niekto ich môže jednoducho vytiahnuť z telefónu.” “To bolo naozaj nemožné.”

Ešte horšie, poznamenala, je skutočnosť, že hackeri čelili malému odvolaniu sa za svoje zločiny. “Veľa žien bolo zasiahnutých a veľa z nich sa dotklo mňa, že žaluje Apple alebo žaluje iných – a nič z toho mi naozaj neprinieslo mier, nič z toho by nevzbudilo moje nahé telo a Nic [jej bývalý priateľ Nicholas Hoult], osoba, na ktorú boli určené, “dodala. “Neprinesie to z toho späť, takže som nemal záujem žalovať všetkých, len som sa zaujímal o uzdravenie.”

SÚVISIACE: Jennifer Lawrence tvrdí, že Harvey Weinstein je údajne sexuálne obťažovanie je “nevysloviteľné”

Okrem toho tvrdá aktivistka za práva žien vyhlásila, že sa jej pochybuje o tom, že má cenu ako vzor pre mladé dievčatá. “Myslím, že pred rokom a pol som niekto povedal niečo o tom, ako som bol” dobrým vzorom pre dievčatá “, a musel som ísť do kúpeľne a vzlykať, pretože som sa cítil ako podvodník – cítil som “Nemôžem uveriť tomu, že niekto stále cíti to po tom, čo sa stalo.” Je veľa rôznych vecí na spracovanie, keď ste takýmto spôsobom porušili. “

Pre Lawrence, Červený vrabec, nadchádzajúci thriller od režiséra Františka Lawrencea, bol akousi odpoveďou na hackerské traumy. “Film bol skutočne sexuálny, ktorý ma vždy strašil,” pripustila. “Vždy som bol ako” Absolútne žiadny spôsob “- najmä po tom, čo sa stalo (s nahým hackom) -” Nijakým spôsobom nemôžem urobiť nič sexuálne. ” Takže pre mňa robím Červený vrabec– Cítil som sa, ako by som dostal niečo späť, ktoré bolo vzaté odo mňa. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

68 − 60 =

map