Jennifer Lawrence urobila svoj najkrajnejší komentár k dátumu o predsedníctve spoločnosti Trump

Myslíme si, že je bezpečné povedať, že Jennifer Lawrence nikdy neočakával, že Donald Trump vyhrá predsedníctvo.

V nedávnom rozhovore v The Wing, ženskej komunite a spolupracujúcom priestore, 27-ročná herečka sa otvorila o tom, ako sa po voľbách v roku 2016 cítila a ona sama nestačila žiadne údery: “Keď bol zvolený Donald Trump , moje hlava explodovala. “

“Cítil som sa bezmocný, cítil som sa strach, cítil som sa zničený a zistil som, že jediná vec, ktorú môžem skutočne urobiť, je vychovávať sám seba,” vysvetlil Lawrence v rozhovore v piatok.

“Čím viac som sa vzdelával o našej vláde a našom hospodárskom systéme, tým viac som si uvedomil, že všetko, o ktoré mám záležať – od životného prostredia až po verejné vzdelávanie, verejnú zdravotnú starostlivosť a prisťahovalectvo – je všetko postihnuté korupciou. “Nezáleží na tom, kto máme v kancelárii, tieto problémy budú existovať. To je to, čo musíme opraviť. “

Jennifer Lawrence žije v The Wing Soho na oslavu svojho nového filmu 20. storočia Fox Red Sparrow!

Poslal The Wing v piatok 23. februára 2018

Toto je ďaleko od prvýkrát Červený vrabec hviezda sa stala politickou. V skutočnosti, v rozhovore s Hollywoodský reportér v minulom roku Lawrence pripustila, že jej “politická vášeň sa takmer zmenila na posadnutosť”.

Napriek tomu, že sa nikdy stretla s prezidentom Trumpom, herečka povedala zdroju, že má nejaký plán, ak niekedy urobí: “Mám dosť dobrú reč a končí martini.”

Prezident nie je jediný, pre ktorý má silné slová.

“Mám pre nich všetko povedať,” vysvetlila. “Pozerám na novinky rôzne postavy a mám rád:” Počkaj len. “”

Lawrence je medzi dlhým zoznamom A-listers, ktorí nie sú fanúšikmi hlavného veliteľa a nie je plachá na to, že použije svoju popularitu na zmenu. Je neuveriteľne aktívna s miestnou organizáciou Represent.US, ktorá pracuje na ukončení politickej korupcie, a práve minulý mesiac navštívila študentov stredných škôl v Ohiu s cieľom povzbudiť ich, aby sa vzdelávali a angažovali sa v politike.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 3

map