Jennifer Lawrence vedel, že to urobil po tomto komentári od Paula Rudda

Jennifer Lawrence mohla vyhrať Oscar, ale je iný moment, ktorý jej povedal, že má vyrobený to v show business, a to zahŕňa Paul Rudd.

Počas finále sezóny 1 chelsea, Chelsea Handler je Netflix talk show, cestujúci hviezda povedala, že v okamihu, keď vedel, že “dosiahol to, čo [ona] sa chystá robiť”, bola po komentári od smiešneho. “Keď mi Paul Rudd povedal, že si myslel, že budeme vždy priateľmi. Bol som rád, keď sa ľudia pozerajú späť a zaujímali sa, čo sa stalo, keď sa zmenila, keď to všetko zničilo, bude tu práve tu, “vtiahla. “Pretože som sa vždy pozrel na Paul Rudda a myslel si, že budeme priatelia.”

Lawrence, ktorý na pódiu nosil leopard-print Roberto Cavalli bunda pre epizódu, tiež povedal Handlerovi o jej štarte v biz-including vrátane presťahovania sa do New Yorku vo veku 14 rokov. “Ako ste prinútili svojich rodičov súhlasiť s tým, urob to? “spýtal sa hostiteľ.

VIDEO: 5 okamihov, ktoré dokazujú Chris Pratt Je muž Jennifer Lawrence

 

“Bol som naozaj posadnutý tým. Myslím, že som o ňom hovoril dosť a zlomil som ich dosť, že sú ako: “OK, musíme preukázať, že nie je dobré,” vtipovala. “A tak vymedzili leto, ktoré by bolo mojou” Príďte k Ježišovi “. A potom som dostal sitcom v L.A.”

SÚVISIACE: 15 krát JLaw bol náš Duch zviera

A zvyšok je história. Sledujte Lawrenceovo veselé (ako vždy) rozhovor na vrchole a chyťte plnú epizódu na Netflixe.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 1 =

map