Jennifer Lopez a Alex Rodriguez vyzerali ako literárne fotografie počas dňa noci

Jennifer Lopez a Alex Rodriguez sú jedným z hollywoodských párov v A-zozname, takže naozaj nie je prekvapením, že ich nočné noci sú rovnako hviezdne. Pár vystúpil v utorok večer v galérii Time 100, kde bol Lopez poctovaný ako jeden z nich čas100 najvýznamnejších ľudí z roku 2018 a vyzerali čo najsmrtevejšie. 

Lopez si oslňoval vyšívané šaty Zuhair Murad s výstrihom a dlhým vlakom, na sebe Jimmy Choo topánky a diamantové náušnice Lorraine Schwartz v tvare hrušky, zatiaľ čo A-Rod stál pri boku v elegantnom černom smokingu. 

Jennifer Lopez and Alex Rodriguez
Getty

“Je to naozaj česť,” povedal Lopez Zábava Tonight keď som prišiel do New Yorku, vždy sa mi zdá, že ma to odvedie späť na začiatok, na Bronx a všetko a potom, aby som bol tu a bol dnes večer som poctovaný, som pokorený, naozaj som, je to neuveriteľné potvrdenie. “

Zatiaľ čo noc bola nesporne o honorees (vrátane Lopez), Rodriguez vzal chvíľku hovoriť o tom, aké to bolo sledovať jeho priateľka Excel. 

“Som taký lichotivý, že tu sedím v bullpen, v bludiskách, hovorím o Bronxe, jednoducho ju pozorujem, dáva všetko, čo si zaslúži, a je to naozaj príjemné vidieť,” povedal Rodríguez ET. “Je to tak úžasné, že vidím, ako nádherná je vo vnútri a vonku v noci ako dnes večer.” “Je to tak zvláštna noc v New Yorku. Bude to úžasná noc. “

SÚVISIACE: Čas 100 slávnostný červený koberec dominovali Hollywoodské páry

Zdá sa, že aj Lopez vyzařuje toto šťastie, keď hovorí, že ona aj A-Rod sú “v skutočne skvelom čase v našich životoch”.

“Budúcnosť je super jasná a mám pocit, že máme obaja pocit, že práve začíname,” povedala. “Začíname v každej ceste novú kapitolu nášho života a je to vzrušujúce.”

Na odloženie večera vyznamenania, J.Lo urobil to, čo urobil J.Lo najlepšie tým, že zasiahlo javisko. 

@ jelo navždy (@lesdogggg na podporu vokály ��). # time100

Príspevok, ktorý zdieľa Laura Brown (@ laurabrown99)

A naozaj, aký lepší spôsob, ako ukončiť noc? 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

78 − 71 =

map