Jennifer Lopez bozkáva A-Rod, zatiaľ čo sa cíti v oblúkovom červenom šate

Ako zabiť odvážny, monochromatický pohľad na pád: román od Jennifer Lopez.

Odtiene modrej hviezda bola všetko úsmev, keď utekla v uliciach New York City utorok v hlave-to-toe červený vzhľad, s hviezdou dávať elegantné monochromatické vibrácie v oblúku objímania bez rukávov červené šaty spárované so zodpovedajúcimi červenými červenými čerpadlami.

Ale J. Lo sa tam neskončila s červenou farbou. Tiež roztrhla kresťanskú Louboutinovú ozdobenú červenou a leopardovou potlačou a dokončila svoj vzhľad so štvorcovým nadradeným párom tmavých odtieňov a zlatými krúžkami.

Jennifer lopez
Raymond Hall / GC Images

Po uvedení na módnu prehliadku mimo Empire State Building, skladateľka “Nie je tvoja mama” vošla dovnútra, aby sa stretla so svojím priateľom Alexom Rodriguezom a nepokojila sa s tým, že by mala zabaliť PDA do davu ľudí, pretože obalil okolo neho paže a dal mu veľký bozk.

Jennifer lopez and arod - embed
Splash News

Zvyčajne Lopez robil štýlové vyhlásenie po vyhlásení štýlu, zatiaľ čo ona bola v Big Apple, dokonca obracajúci náhodný denný pohľad do showstopper, keď vyšla v pondelok v platforme kovové a čierne čerpadlá Charlotte Olympia.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 2 =

map