Jennifer Lopez Brunches v Ab-Baring Crop Top a jogové nohavice Combo

Po nocí strávenej v Miami, Jennifer Lopez krátko odstúpil od priateľa, Alex Rodriguez, na obed a dievča hovoriť so svojimi priateľmi.

Lopez, 48-ročný, bol spozorovaný, pretože štandartný hotel vyzeral úžasne (zvyčajne) v ab-baring atleisure look v utorok ráno. Orezaná biela mikina Guess a hnedé kalhoty Niyama Sol yoga (84 dolárov, niyamasol.com) ukázali, že trojitá hrozba má neuveriteľne tónovanú postavu s dôrazom na jej šesť balení a skvelú korotu.

Spievajúci spevák objal svoj príležitostný náskok s dvojicou slnečných letov Quay aviator (60 dolárov, nordstrom.com), nadmerné náušnice a pekný topknot. Lesklý ružový pery a jemné dymové oko boli jediné darčeky, ktoré Lopez smeroval von do mesta a nie do telocvične.

TK
MEGA

Rodina z New Yorku, ktorá navštevuje svoje milované mesto Rodriguez s deväťročnou dvojčatou Max a Emme, zverejnila sériu gramov z stretnutia s priateľmi, ktorí si užili obed s pohľadom na Biscayne Bay.

Dievčatá brunch … #girlsjustwannahavefun #girlsdayout #girlygirl #girltalk #girlstime #girlsrule #girlfriends

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo)

 

Klidné chvíle … # bez poplatkov ��by @lacarba

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo)

teraz to je ako si brunch!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 3 =

map