Jennifer Lopez inšpirovala Jenny Dewan Tatum, aby zverejnila najsexiálnejšie spodnú bielizeň Selfie

Pokiaľ ide o umenie sexy selfie, Jennifer Lopez je majstrom formy. Nikto nevytiahne zvodné púhy a dymové oko celkom ako Jenny z bloku.

Nite nite ❤️��

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo)

��

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo)

Samozrejme, nie sme jediní, ktorí to myslia. chlapík Svet tanca sudca Jenna Dewan Tatum sa v utorok večer vydal na gram, aby odhalil zrkadlo selfie, o ktorom hovorí, že bola inšpirovaná pani Lopezovou. Winking v zrkadle, keď sa roztiahla v béžovej kreslo, oblečený v šatke čipky a vykukujúci Giuseppe Zanotti pre Jennifer Lopez over-the-kolená topánky s kryštálovými stiletto podpätky ($ 2,795, neimanmarcus.com), Zvýšiť výkon hviezda rozhodne robila J.Lo pyšný.

“Iba @ môže urobiť dievča kvapku všetko, dať jej obľúbené oblečenie a vziať spontánne náhodný obraz v jej šatníku pomocou Kira Kira. Milujem tieto topánky žena ďakujem! Jlo x Giuseppe (Taktiež – áno, môj šatník je neporiadok : Woman_shrugging_tone3:), “Herečka a tanečník označili selfie.

TK
Jenna Dewan / Instagram

Vyzerá to dobre, Jenno.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 1 =

map