Jennifer Lopez je biela horúca prezentuje jej štýlistov s obľúbenou módnou cenou

Jennifer Lopez má najlepších stylistov v Hollywoode. V skutočnosti vyzerá skupina za jej vrahom, Rob Zangardi a Mariel Haenn (Pozri nižšie), je tak talentovaná, vždy nádherná hviezda predstavila módne duo s ocenením pre najlepších žien štýlistov na Denný predný riadokJe druhý ročník módnych Los Angeles Awards v Tinseltown nedeľu večer.

Na preukázanie ocenenia šaty na zapôsobenie, Zangardi a Haenn znova zaviazali J.Lo so šatami, ktoré hovoria o chameleónovej kráse, ktorá má rád oblečenie len na čokoľvek. Tentokrát Lopez prehodil vlasy späť do polovice hore, polovice dole a rozhodol sa nosiť len jednu anjelskú farbu: bielu. Áno, samotné šaty sa mi zdajú byť minimálne, ale jeho úplne pasterizované detaily a strategicky umiestnené luk na ľavom ramene hovoria objemy. Ako zvyčajne sa rozhodla pre zlacené príslušenstvo a spárovala vzhľad s elegantnými bielymi špičkovými čerpadlami.

Na prezentáciu zaslúžiacich talentov s ocenením, J.Lo spoločné slová slová. “Rob, Mariel Haenn a ja sme prežili veľa spoločne,” povedala hosťom a vysvetlila, že sú zodpovední za jej pôsobivé kostýmné zmeny na amerických hudobných cenách v roku 2015 spolu s očakávanými výsledkami Odtiene modrej stlačenie vystúpení, Las Vegas show, 2016 Zlaté glóbusy, a samozrejme, Americký idol.

Jennifer Lopez
Donato Sardella / Getty Images

SÚVISIACE: Jennifer Lopez ukazuje, ako môže byť Sexy Pink Americký idol

“Oblečia ma a každý deň som vyzerala úžasne. Dostávajú mi citlivosť a nebojí ma tlačiť, aby som vyskúšal nové veci. Trávime toľko času spoločne, stali sa pre mňa druhou rodinou, “dodala. “Ich talent je vždy prekračovaný ich srdcom a oddanosťou. Nemohol by som byť viac hrdý na to, že s nimi pracujem a predstavím Robu a Marielu Denný frontový riadok “Najlepšia cena ženských stylistov. “

Podobne párik poďakoval aj Lopezovi za jej príspevky. “Pokračujete v presadzovaní hraníc, zlomení záznamov a sme vždy vďační, že sme v tíme s vami,” povedal Haenn. “Obdivujeme a sú inšpirovaní vašou schopnosťou neustále zdvíhať bar, čím zvyšujeme aj bar pre seba. Milujeme vás a oceňujeme vás toľko. “

Pokračujte v práci na sústruženie hlavy, A-tím.

FOTOGRAFIE: Najlepšie červené koberce Jennifer Lopez

– Správa Brandiho Fowlera

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

22 − = 16

map