Jennifer Lopez je biela horúca v ďalšom Sizzling Swimsuit Shot

Ako by sme potrebovali ďalší dôkaz o tom, že Jennifer Lopezová sa zdá len lepšia s vekom, 46-ročná je inšpirujúca niektoré veľké bikiny bod závidieť s jej najnovšie sexy plavky shot.

Speváčka “nie je tvoja mama” sa do Instagramu včera pokúsila sledovať svojich fanúšikov so sýtením svojho relaxačného bazéna v Las Vegas v extrémne nízkych plavkách a skoro najhorúcejšie odtiene vôbec.

Na posteli je J.Lo na biliardovej stoličke, ktorá má na sebe očarujúce biele plavky s výstrihom v tvare V, so zlatými akcentmi, šikovnou špičkou, jasne červenými perami, veľkými náušnicami z zlatého prstenca a úžasnými slnkomi z mačacieho oka so zlatými špičkami, a hviezda nikdy nevyzerala lepšie.

Jennifer Lopez - bikini selfie
JLO / Instagram

SÚVISIACE: Jennifer Lopez Strany v Las Vegas v najmenších bikinách

Minulý víkend sa skladateľka prestala od svojho bydliska v meste Sin City, aby hostili bazén v bazéne Carnival Del Sol v Drai’s Beach Club, ktorý sa pozerá na závideniahodnú postavu, zatiaľ čo sa zúčastní malého bikinistického topu a bielych krátkych šortiek.

spevák/actress Jennifer Lopez smiles as she hosts the 'Carnival Del Sol' pool party at Drai's Beach Club - Nightclub at The Cromwell Las Vegas on May 29, 2016 in Las Vegas, Nevada.
Ethan Miller / Getty Images

teraz to je ako robíte sezónu Vegas!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + = 4

map