Jennifer Lopez nám ukáže, ako štýl svojho nového šatníka Staple: kruhová sukňa

Jennifer Lopez bol tento týždeň na móde. Pre svoju poslednú sériu televíznych vystúpení a vystúpení vystúpila speváčka-herečka svojimi podpisovými tvarovými rezmi, jiskrami a výstrihmi v prospech niektorých vážne dámskych figúrok, vrátane série snových, pouffy kruhových sukní.

FOTKY: Všetky prírastky červených kobercov na Zlatých glóboch

Lopez sa otočil hlavami na červenom koberci Fox Winter TCA All-Star Party, ktorý vyčerpával ženský pôvab v červenej saténovej noir Sachin & Babi skladanej sukni (vyššie, správne). Dovoľte, aby sa výstredný kus dostal do stredu, navrhol ju elegantným vrcholom plodín s vysokým výstrihom SisSae a jednoduchým párom čerpadiel Charlotte Olympia. Zobrala nádherný dúhový odtieň svojej sukne, zarámovala si oči páleným oranžovo-sfarbeným tieňom a vrátila ju späť do vysokého koníka, aby dopĺňala moderný pocit 50. rokov svojho oblečenia.

SÚVISIACE: Jennifer Lopez hovorí George Clooney bol “v poriadku” Kisser

Rýchlo dopredu k minulému večeru AOL Build Speaker Series v New Yorku, a Lopez dal ďalšie vyhlásenie midiskirt vír: nádherné žakárové číslo v morskej peny (nad, vľavo). Podľa rovnakých pravidiel štýlu ju spárovala s horným krkom nasadeným vrcholom, špičkovými čerpadlami – tentokrát s elegantným pruhovaným párom – a dokončila súbor s prekvapujúcim krásou vzhľadu smaragdovo lemovaných očí a elegantného topknotu.

Nech už tento girlový štýl pokračuje – milujeme Lopezovu bezpečnú novú módnu formu.

FOTKY: Hviezdy Ukáž nám Ako na vrstvu bez toho, aby sme vyzerali hromadne

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

72 − 62 =

map