Jennifer Lopez nemôže prestať tancovať na Cardi B “Bodak Yellow” a sme tu pre to

Jennifer Lopez má peňažné pohyby a nebojí sa, aby ich ukázala.

Uprostred povestí nadchádzajúcej spolupráce s rapperom Cardi B, JLo odprezentovala svoje tanečné pohyby do svojho speváckeho singelového singlu “Bodak Yellow” v klipu Instagram Stories, ktorý zdieľal priateľ Alex Rodriguez.

Zapojenie Jennyho z bloku v bielej teplákovej súprave spriahnutej s kabátom s velblouškovým kožou, nadprstiem náušníc a bielou čiapkou. Svet tanca sudca preukázal svoju schopnosť pohybu tela pri cestovaní v súkromnom lietadle do Minneapolis pred Super Bowl. Sledujte to tu: 

Esooo �� #JenniferLopez #Jul #SuperBraw #SuperSaturdayNight #JloNow

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez Perú (@ jloverforever24)

SOUVISLOSTI: Nová pieseň Jennifer Lopez “Us” úplne znie ako to je o Alex Rodriguez

Najnovšia tanečnica “Nie je vaša mama” je len ďalším dôkazom toho, že je veľkým fanúšikom po tom, čo minulý mesiac odišla do Instagramu, aby tlieskala aktualizovanému rapperovi “No Limit” rapper s Bruno Marsom. Hudobné video je poctou V živej farbe, na ktorom López pôsobil ako tanečník “Fly Girl”.

#TBT #inlivingcolor #onceaflygirlalwaysaflygirl #killingitsinceforever #finesse #jlo

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo)

Navyše, špekulácie, že oba súbory môžu spolupracovať na budúcom singli, boli ďalej poháňané po tom, ako bol Lopez videný v príbehu Instagram Live od A-Rodu, kde DJ Khaled diskutoval o diele Cardi B na pieseň. Zostávame naladení na aktualizácie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

62 − = 58

map