Jennifer Lopez robí biele horúce vyhlásenie na jej Giuseppe Zanotti Shoe Launch

Neexistuje nič, čo by sme radi viac ako ostré biely vzhľad, po celý rok. Len málo vykonať jeden dokonale ako Jennifer Lopez a ona obliekla moderné vziať na klasické LWD na jej spustenie spolupráce Giuseppe Zanotti v Neiman Marcus v Beverly Hills.

No, aspoň to vyzeralo ako malé biele šaty. Cushnie et Ochs stunner mohol ľahko zdvojnásobiť ako kabát, s dvojitým breasted smokingu inšpirovaný siluetu a kolena-dĺžka. Lopez prirodzene zakotvil súbor s párom sandálov zo zbierky.

Jennifer Lopez - Embed
Jon Kopaloff / FilmMagic

Elegantný stredný koník, dlhé riasy, jej podpisová žiara a korálové pery dokončili Lopezov kozmetický vzhľad, zatiaľ čo zlaté obruče a zdobená spojka boli jej významom pre túto významnú príležitosť. “Sny prídu pravé” bolo to, ako Odtiene modrej Herečka opísala noc na Instagram.

Sny sa splnia … ✨. #GiuseppexJennifer

Fotografia vyslaná Jennifer Lopez (@jlo) na

Na podujatí sa pripojila jej partnerka v štýlovom obuvi z oblasti topánok, Giuseppe Zanotti, Vivica A. Fox a francúzska Montana.

SÚVISIACE: Giuseppe pre Jennifer Lopez Drops-Pozri topánky

VIDEO: Pozrite si obuv z kolekcie Jennifer Lopeza s Giuseppeom Zanottim

 

Dostanete ruky na niektoré Giuseppe pre Jennifer Lopez tu, aj keď celá zbierka by mala byť prepustený v najbližších dňoch. Milovali sme, že po dcére a sestre vymenovala topánky!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 42 = 44

map