Jennifer Lopez’s Las Vegas Show sa blíži ku koncu – tu sú konečné termíny

Mysleli ste, že ste mali celú dobu na svete, aby ste mohli sledovať Jennifer Lopez, ktorý vystúpil na scéne naživo? Zamysli sa znova.

48-ročná latinská popová hviezda vydala posledné dátumy pre jej Las Vegas Všetko čo mám rezidencia v The Axis v Planet Hollywood Resort & Casino a je čas, keď si rezervujete letenky a letenky, ASAP. Lopez odštartovala svoju rezidenciu v januári 2016 a od tej doby pokračovala v obliekaní každého vystúpenia, na sebe super sexy zdobený vzhľad a tanec od štartu až do konca.

Takže kedy sa presne rozlúští s fázou Sin City? Jej posledné kolo relácií začína 13. júna 2018 a posledná show je naplánovaná na 29. septembra.

“Vykonávanie Všetko čo mám vo Vegas v posledných rokoch bola neuveriteľná a obohacujúca skúsenosť, ktorú som čoskoro nezabudol, “povedala vo vyhlásení, podľa E! “Niektoré z najlepších spomienok na pódiu z mojej kariéry budú navždy zodpovedané tomuto mestu. Ďakujem vám všetkým mojim fanúšikom, ktorí sa so mnou zažili. “

Navštívte stránku caesars.com, kde nájdete úplný zoznam dátumov – a pripravte sa na prehliadku Jennyho z bloku naživo.

Ak sa chcete dostať do peňaženky, aby si zakúpili lístky, označte kalendáre: pôjdu na predaj piatok 15. decembra o 10:00 PT na ticketmaster.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

13 − 10 =

map