Jennifer Lopez’s Sultry Gown je spätnou väzbou na jej Ikonické šaty Grammy

Hoci Jennifer Lopez je Versace šaty z 2000 Grammy Awards pôjde dole v histórii módy, pop ikona nie je pripravená nechať to odpočívať v knihách, ako odvážna móda je jednoducho súčasťou jej podpis štýlu.

Po tom, čo sa v tomto týždni v Dubaji podarilo vybuchnúť vystúpenie, superstar sa otočila v čistých šatách, ktoré úplne pripomínali zelený omyl od Versace, ktorý nosila na udeľovanie ocenení v prvých veciach a vyzerala rovnako bezchybne ako v tej epickej noci viac pred pätnástimi rokmi.

Jennifer Lopez Grammy Dress EMBED1
J.Lo / Instagram

Dizajn s dlhým rukávom, ktorý vyzeral ako hlboký výstrih a úplne otvorená sukňa, vyzeral skôr ako krytie pláží než skutočné šaty. Lopez vrstva čiernej podprsenky a zodpovedajúce nohavičky pod sexy súbor, prejavujúce jej bezchybné hry. Nielen, že nás šaty dostali späť do roku 100, ale aj vlasy sa vrátili späť k pôvodnej voľbe, v štýle polovice, polovice dole.

TK
J.Lo / Instagram

Osoba natáčajúca krátke sociálne multimediálne videá úplne povzbudila latinskú speváčku, aby ju pracovala pre fotoaparát. A-Rod, je to ty? “Nádhera!” a “Live!” boli kričať na Lopez, keď sa ohýbala nohami a zaobchádzala s bohatým miestom ako jej dráhou.

Všetko za dennú prácu za ikonu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 61 = 65

map