Jennifer Lopez’s Touching “Smile” video vás urobí práve tak

Výkony Jennifer Lopez sú zvyčajne plné glitzu a glamu, ale tu je vaša šanca vidieť inú stránku. 47-ročná speváčka zdieľa na jej Instagram včera nezvyčajné vystrihnuté vystúpenie piesne “Smile” a určite sa dotkne tvojho srdca.

Lopez sa stretol s vokálnou trénerkou Stevie Mackeyovou, keď sa rozhodli natočiť jej intimný výkon. Ona je oblečená príležitostne v nadrozmernej ružový sveter, a jej vlasy sú stiahnuté späť do polovice-up štýl, ako sa dostane k mikrofónu. Mackey sprevádza Lopeza na klavír, keď spieva “Smile”, klasický hit, ktorý zaznamenali veľkí umelci ako Nat King Cole, Michael Jackson a Diana Ross. Vystúpenie J.Lo rozhodne urobilo pieseň spravodlivosti – určite vám dáme husi!

VIDEO: 10 z väčšiny J.Lo Instagrams Ever

 

Mackey zdieľa dvojzložkové video na svojom Instagrame, cituje ho ako “vzácny moment” so spevákom. Sledujte intímny výkon tu:

Repost: Časť 1. ��Rychlosť momentu s @jlo #smile ������

Video vyslané Jennifer Lopezom (@jlo) na

#Repost @steviemackey · · · Časť 2. ��Rychlosť momentu s @ jel #smile ������

Video vyslané Jennifer Lopezom (@jlo) na

SÚVISIACE: Sexy New Selfie Jennifer Lopez je všetko o Underboob

Ak žijete s videním Jennyho z bloku, máte šťastie, pretože má niekoľko veľkých projektov v diele. Ona sa vracia do televízie Odtiene modrej v marci, nehovoriac o tom, že produkuje novú tanečnú súťaž, Svet tanca, a hrať v Bye Bye Birdie Live! Určite to vyzerá, že rok 2017 bude rokom La Lopeza a nemôžeme čakať.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

70 − 68 =

map