Jennifer Lopez skaly slávne extra cvičenie oblečenie zatiaľ čo s A-Rod

Jennifer Lopez a Alex Rodriguez vystúpili na jednu z ich častých prechádzok alebo v seriálovom tréningu v utorok, ale tento výlet najmä skutočne zachytil naše oko.

J.Lo je baseballová hviezda beau obliekla jeho / náš typický atletický odev na N.Y.C. ulice: návykové nohavice Adidas, čierne Nikes, šedá bunda.

Lopez sa však cítil trochu bláznivejšie ako jej slávny protějšek. Odtiene modrej hviezda sa objavila na Rodriguezovej strane v jednom z najodvážnejších tréningov, ktoré sme kedy videli.

Spárovala jednoduchú čiernu športovú podprsenku s nadmernou vestou (zapnutou okolo brušného gombíka – pretože s takýmito absmiami to má zmysel), sada kovových dúhových legí a pár neónových tenisiek. Natch, J.Lo vykročil svoj vzhľad so sériou zlatých letekov.

Lopez zvýšil ante ešte viac tým, že niesol veľkú lôžkovú fľašu – predpokladali sme, že drží vodu vzhľadom na povahu svojho výletu, ale zdá sa, že je to odpad, aby sa dal najviac elementálny nápoj v takom glamádovom kontajneri.

JLO Arod - Workout Clothes
Starší Ordonez / Splash News

SÚVISIACE: Pozrite sa na Jennifer Lopez Balance na A-Rod je späť, ako on vyrazil Niektoré Push-Ups

Nikdy sa nezmení, Jen!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

62 − = 60

map