Jennifer Lopez vyžaruje v červenej svetovej premiére

Ako NBC Svet tanca premiéru v utorok večer veľa fanfára, s hostiteľom Jennou Dewan Tatum, Tancovanie s hviezdami talent Derek Hough a Ne-Yo, ktorí si zobrali bicykel v zábavnej novej sérii, všetky oči boli na výkonnom producentovi a tanečnom fanúšikovi Jennifer Lopezovi, ktorý zaznamenal hlavné body v štýle oddelenia.

Tancovanie Houghovho spoločenského tanca a elektrická vystúpenia dvoch záložných tanečníkov Beyoncé, nočný jasný víťaz odišiel do hitmakeru “Nie je tvoja mama”. Lopez ukradol prehliadku v šarlátovom Valentino čísle so zodpovedajúcim červeným perom, keď sedela v hodnotiacej doske.

Vďaka vysokému ostrému krku a čistému červenému chrbtovému zipsu, podrobnejšiemu v strategicky umiestnených paneloch, karmínové číslo zdôraznilo matku dvojitého závideniahodného postavenia tesne pred tým, ako vyletí do romantickej sukne dlhej pre členku preloženej svetlo ružovým rámovaním na leme.

VIDEO: 10 krát Jennifer Lopez žiaril na červenom koberci 

Keď hovoríme divákom: “Uskutočnili sme tanečné vystúpenia, ale chceli sme vytvoriť tanečné olympijské hry.” Americký idol sudca kričal na svoje vlastné tanečné pozadie s balerínami inšpirovanými bunkami a papuče ako podpätky od Christian Louboutin. Na začiatok svojho víťazného súboru J.Lo nosil prstene z klenotníctva H. Stern na prstoch, ktoré boli namaľované v podobnom červenom odtieni ako jej šaty.

TK
Trate Patton / NBC

SÚVISIACE: Jennifer Lopez je vysoko šmykľavé Satinové šaty sa váš dych

Ako diváci naladení na utorkovú premiéru, aby videli prvé kvalifikácie, hviezda mala aj svoju vlastnú divadelnú párty doma s priateľom Alexom Rodriguezom. Hviezda živo-tweeted jej reakcie na predstavenia a zdieľal selfie video na Instagram z Yankees legendy, kde sme mohli počuť ho povedať “veľká noc!” priateľke.

#WOD PREMIERE HAPPENE TERAZ !!!! Na #NBC

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo)

Chyť novú sezónu Svet tanca v utorok o 10.00 hod. ET na NBC.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 53 = 62

map