Jennifer Lopezová Curly Updo dokazuje, že 80. roky sa vrátili

V 80. rokoch minulého storočia mal značný vplyv na tendencie hollywoodskych vlasov a make-upov. Celebrity majú na sebe modré očné tiene, dostanú moderné verzie pernamentky tvojej mamičky a nosia si vlasy, ktoré sú nabité späť, aby si vybrali niekoľko príkladov.

Jennifer Lopez ďalej upevňuje, že desaťročie je späť s kučeravým updo, ktoré mala na slávnosti svojej novej kampane Guess v LA Hviezda nikdy úplne nevzdávala svojim podpisom super dlhé vlny, ale J.Lo schválil niektoré z minuloročných hlavných vlasových trendov, lob a záclonové tresky, takže zvážte tento odchod z jej bežných štýlov dôvod, prečo by ste mali zvážiť návštevu desaťročia vo vašej kráse vyzerá tento rok.

SÚVISIACE: Jennifer Lopez len dokázal, že dlhý trend vlasov bude pravidlo 2018

Kresťanka celebrít Chris Appleton, ktorá pravidelne robí vlasy J.Lo spolu s ďalšími hviezdami ako Kim Kardashian West a Ariana Grande, uverejnila ďalší uhol pohľadu na Instagram.

GLAMOR @jlo #chrisappletonhair @ scottbarnes68 @robzangardi @marielwashere @tombachik

Príspevok zdieľaný Chris Appleton (@ chrisappleton1)

Nemáme presný rozpad, ale vyzerá to, že vlasy hviezdy boli vyformované do pevnejších kučeraviek a zdá sa, ako keby potom všetko späť vytiahol do uhla pohľadu na korunu hlavy. Potom pripevnil chvost na jej hlavu do sekcií, takže kusy vyzerali ako kučeravý pompadúr.

VIDEO: Náklady na získanie vlasov farbené

Konečný produkt je úplne glam-a úplne 80. rokov. Kombo čakáme, že v priebehu roka 2018 očakávame oveľa viac.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

16 − 6 =

map