Jennifer Love Hewitt prináša jej štýl na hrášku v podhrade s materskou kolekciou

Jennifer Love Hewitt navrhuje materskú líniu! Matka, ktorá má byť (je splatná budúci mesiac), nedávno spolupracovala s A Pea v Pod, aby vytvorila 15-dielnu kolekciu kapslí, ktorá obsahuje neformálne kúsky od maxi šiat, legíny, mäkké odpaličky, francúzsku froté bundu. Neprekvapilo nás, keď sme zistili, že 34-ročná herečka navrhla kolekciu s predajňou opotrebenia v materstve, a nakoniec to naznačila, keď sme sa dostali do Hewittu na udalosti Pamper’s Love, Sleep & Play v New York City minulý august. “Hračka v Pod má veľmi, veľmi štýlové a pohodlné, čo bolo pekné,” povedala. “Mala som radosť z hľadania materského oblečenia, stále robím zmes materskej a materskej, bolo to pekné nájsť dobré kusy, ktoré sa dobre hodia.”

Čo sa týka osobného materského štýlu, Hewitt nás nechala v tajnosti obliekať počas tehotenstva a vy ste prekvapení, že sa dozviete, čo objavila. “To, čo som si naozaj uvedomil, je, že čím väčší dostanete, tým je lepšie ísť trochu viac do oblečenia, pretože to má za cieľ,” povedala. “V opačnom prípade skončíte, akoby ste boli v tomto obrovskom stane a vy ste táto plávajúca malá hlava s týmto veľkým telom,” zasmiala sa. Hewitt nie je prvou celebritou, ktorá navrhla zbierku kapslí s hrachovou vôňou v Pod, spája sa s Nicole Richie, ktorá v roku 2009 spustila svoju čarovnú materskú líniu “Nicole” a Heidi Klum, ktorej línia “Lavish” vyšla 2010. Nie je to zlá spoločnosť! Nemusíme čakať, kým dorazí Hewittovo dieťa, ale máme až do marca, keď jej jarné spoločenské oblečenie a víkendová línia “L Jennifer Love Hewitt” zasiahne hrášku v Pod a vyberie obchody Destination Maternity a on-line na apeainthepod .com.

ĎALŠIE: • Jennifer Love Hewitt je chladné nechtové umenie • Kate Middelton je materský štýl • Kate Middleton pošty tehotenstva šatník

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map