Jennifer Meyer predstavuje oblečenie, ktoré je rovnako klasické ako jej šperky

Po desiatich rokoch podnikania je meno Jennifer Meyer prakticky synonymom pre šperky – jej figúrky, ktoré stelesňujú, že nepolapiteľný estetický vzhľad jedinej špeciálnej, ale neustále klasickej, zdobili zápästia, laloky a krky celebrít A-listers, od Jennifer Aniston na Blake Lively. Ale na oslavu svojho desaťročného výročia, dizajnérka spolupracovala s Barneys New York (prvý veľký maloobchodný predajca, ktorý vyzdvihol svoju líniu pred desiatimi rokmi), aby začala prekvapiť!. 

Daniella Vitale, výkonná riaditeľka Barneys New York, prišla s touto myšlienkou (o zbierke pripravenej na nosenie) a nemôžem vám povedať, aký som nadšený, “hovorí Meyer V štýle. “Viem, ako navrhnúť šperky ako zadnú časť mojej ruky, ale na oblečenie, proces je úplne iný. Mám novú úctu k týmto návrhárom – neviem, ako to robia.”

SÚVISIACE: Obchod Essential každodenné šperky

Napriek tomu to vyzerá, akoby to bez problémov zdvihla. Začala tým, že sa pozrela do svojho šatníka a zdôrazňovala kúsky, ktoré vždy gravitovala smerom k sebe, rovnako ako typická džínsová bunda, mäkké “staré mužské” vesty a pruhované odpaliská. “Som LA dievča, narodené a vychované, a ja mám rád módu, ale vždy hľadám pohodlie,” pokračuje. “Úprimne povedané, chcel som navrhovať kusy, ktoré som chcel nosiť každý deň.” 

Nie je prekvapujúce, že to je jej rovnaká filozofia pre šperky. Ale tiež pripúšťa jej lásku k tomu, čo robí na úspechu svojej značky. Jej podnikateľské poradenstvo #girlbosses všade? “AjAk niečo milujete a pracujete naozaj tvrdo, uvidíte prínosy, “hovorí.” Je dôležité dôverovať vašej kreativite a dôverovať tomu, že ľudia budú milovať to, čo robíte, ak ste sami seba pravdiví. ” 

5 módnych zasvätencov zdieľa svoje najviac osobné šperky

12-dielna Jennifer Meyerová pre Barneys New York kolekciu (cena medzi $ 125 a $ 1,025) sa má začať na barneys.com a barneys New York obchody piatok 13. novembra. Mezitím, ukážka Meyer je prvý zbierka odevov, nižšie.

Jennifer Meyers Clothing Embed
Zdvorilosť (7)
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 5

map