Jensen a Danneel Harris Ackles Vitajte deti 2 a 3

Blahoželáme k tomu, aby ste nadprirodzenýJensen Ackles a jeho manželka Danneel Harris Ackles: Pár privítal svoje druhé a tretie detské dvojčatá – a duo nemohlo byť hrdšími rodičmi.

Herec sa v sobotu odviezol do Instagramu, aby odhalil, že deti prichádzali predtým ráno v piatok 2. decembra. Vedľa obrazu Dr. Seussových znakov Thing One a Thing Two Jensen napísal sladkú správu a podelil sa s novorodencom a dcéry.

“Danneel, JJ a ja sme s nadšením oznamovali narodenie našich dvojčiat Zeppelin Bram a Arrow Rhodes,” napísal v titulku. “Narodili sa skoro ráno včera ráno. Všetci robí skvelé! # Twinning.”

Danneel, JJ a ja sme s nadšením oznamovali narodenie našich dvojčiat Zeppelin Bram a Arrow Rhodes. Narodili sa skoro ráno včera. Každý robí skvele! #twinning

Fotografie, ktorú vyslal Jensen Ackles (@ jensenackles)

Jensen miluje zdokumentovať svoju rozkošnú 3-ročnú dcéru Justice Jay na jeho stránke Instagram a dúfame, že urobí to isté pre svoju novú dievčatko a dieťa! nadprirodzený hviezda, 38 a Danneel, 37 sú ženatí od roku 2010.

VIDEO: Chrissy Tiegen šaty Baby Luna v 8 Halloween kostýmy!

 

Danneel a Jensen prvýkrát oznámili svoje tehotenstvo späť v apríli s rozkošným Instagramom, v ktorom sa nenachádzajú tri, ale päť párov kovbojských topánok, ktoré predstavujú dve z nich, ich najstaršiu dcéru a ďalšie dve detské botičky pre dievčatá dievčatá na ceste.

“Pridanie pár párov topánok k rodine neskôr v tomto roku,” otec tituloval fotografiu s hashtag, “# crazytimesahead.” Nuž, Jensene, bláznivé časy sú tu oficiálne!

Pridanie pár párov topánok do rodiny neskôr v tomto roku. #crazytimesahead

Fotografie, ktorú vyslal Jensen Ackles (@ jensenackles)

SÚVISIACE: Každá hviezda, ktorá je práve tehotná

Blahoželáme šťastnému páru na zdravých dvojčatách.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

12 + = 18

map