Jesť ako anjel: Diéta, ktorú tajné modely Viktórie prisahajú

Odpočítavanie na každoročné Victoria’s Secret Fashion Show je oficiálne na, čo znamená, že anjeli už niekoľko mesiacov pripravujú na debut. Čo ich pripraví na dráhu? Pre začiatočníkov, ktorí pracujú s niektorými z najlepších trénerov NYC, vrátane Tracey Anderson a Angel-favorite Gotham Gym. Ale ako sa hovorí, ABS sa vyrába v kuchyni, takže sa spoliehajú na odborníka na výživu Dr. Charlesa Passlera,.

Bella Hadid, Adriana Lima a Amber Valletta sú len niektorí z klientov supermodeliek, ktorí sa obrátili na program Passlerova detoxikačný program na zvýšenie metabolizmu a zníženie telesného tuku. Nižšie uvádza, ako presne získava hviezdy do tvaru pripraveného na dráhu. 

bella Hadid
Thomas Concordia / Getty

Aké sú niektoré tipy, ktoré ste predtým zdieľali so svojimi klientmi modelu VS, aby ste im pomohli dostať sa do tvaru pre show?

Najväčšou správou je: Naozaj chcete to a ste ochotní prijať to, čo je potrebné, aby sa to stalo. Toto je tá istá správa, ktorá sa dáva každému pacientovi, ktorý ide do mojej kancelárie. Ste ochotní prijať to, čo je potrebné, aby sa to, čo je pre vás dôležité, skutočné. Ste štíhle a atletický dosť vyzerajúce, aby ste to dokázali. Ste ochotní sledovať jesť program určený pre vás a dať v čase v posilňovni, aby sa to stalo. Súťaž je obrovská. Je to všetko o myslení. Bez správneho myslenia sa to nestane.

Správny spánok – 7-9 hodín

Hydratácia 2 – 4 litre vody

Neužívajte nič s cukrom, alebo spracované potraviny, bez alkoholu, sacharidov len pred cvičením, žiadne sacharidy 3-5 dní pred show (sacharidy držať na vode a zabrániť štíhlej vzhľad, ktorý je potrebný).

Správa stresu – meditujte, získajte masáž, kúste sa, choďte na prechádzku, čokoľvek, aby ste udržali stresové hormóny.

Zastavte cvičenie 3 dni pred prehliadkou a urobte nejaké posilňovanie alebo kalistétiku pred vlasmi a make-upom, aby ste dostali pre-show pumpu. V deň výstavy sú modely štíhle a silné a potrebujú ukázať trochu definície. Po odpočinku po dobu 2 dní sa uskutoční cvičenie pred prehliadkou.

Aké sú niektoré príklady potravín, ktoré odporúčame / vyhnúť sa kvôli úbytku hmotnosti + zadržiavaniu svalov?

Každý človek je iný. Pri pohľade na to z makroekonomického hľadiska je dôležité udržiavať svaly pri súčasnom znižovaní alebo udržiavaní optimálnych meraní a telesného tuku. Bielkovina je potrebná na podporu svalov, dietetické tuky sú potrebné na zabezpečenie trvalej energie a uhľohydráty sú potrebné na poskytnutie energie na cvičenie. Jedlo je najlepšie mať bielkoviny a tuky, sacharidy sú najlepšie spotrebované pred tréningom poskytnúť energiu potrebnú pre zapojenie do intenzívne cvičenie:

Proteíny – mäso, ryby, mäkkýše, hydina, celé vajcia, prášok z bielkovín

Tuky – orechy, avokádo, olivový olej, kokosový olej, chia / ľanové semienka

Pre cvičenia sacharidy – sladké zemiaky, ryža, zimné squash, ovos Quinoa, ovocie

Vyhýbajte sa potenciálnym potravinám, ktoré môžu spôsobiť zápal alebo nadúvanie – všetko lepok (pšenica, raž, jačmeň sú najbežnejšie), mliečne výrobky, spracované potraviny, cukor.

Chcete jesť ako anjel? Môžete si s Dr. Passlerom Pure Change 7-dňový detox (199 dolárov).

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

30 − 23 =

map