Jessica Alba obhajuje právo na dojčenie všetkých mamičiek na úrade

Skutočný šéf, čestný spoločný zakladateľ a herečka Jessica Alba nie je cudzinec boja pracujúceho rodiča.

36-ročná matka troch vyvažuje svoju rodinu a jej kariéru za ocenenie, ale to neznamená, že medzi týmito dvomi.

V stredu nám Alba ukázala križovatku z prvej ruky, keď si poslala fotografiu v kancelárii a dojčila jej jeden mesiac starý syn Hayes.

“Došiel som dnes do mojej kancelárie @honest na zasadnutie správnej rady, aj keď som stále technicky na rohoch,” začala multi-tasking matka. “Nebudeš klamať, nemožno úplne odpojiť od práce … a bolo to pekné späť – aj keď to bolo len pol dňa. Chlapec prišiel navštíviť / jesť na obed. Dnes sa cítil veľmi produktívne. #workingmom #entrepreneurlife #breastfeedingmama. “

Prešiel som do mojej kancelárie @honest dnes pre schôdzu správnej rady, aj keď som stále technicky na matovej dovolenke. Nebudem klamať, nie je možné, aby som úplne odpojil od práce … a bolo to pekné späť – aj keď to bolo len pol dňa. Chlapec prišiel navštíviť / jesť na obed. Dnes sa cítil veľmi produktívne. # # # # # # # # #

Príspevok, ktorú zdieľa Jessica Alba (@ jessicaalba)

Matky bojovali so sociálnym stigmom, ktorý obklopoval verejné dojčenie už celé roky. Posun sa v 19. storočí zvýšil, keď sexualizácia prsníkov a úskalia priemyselnej revolúcie dali dojčiť dobrú povesť, že sú tak nešikovné, ako aj zastarané. A ešte dnes sa ženy stretávajú s tým istým postojom k praxi.

Počas vystúpenia na Wendy Williams Show v roku 2016, herečka Alyssa Milano obhajovala svoje rozhodnutie dojčiť vo verejných a postových fotografiách sama na dojčenie na Instagram na titulárnom hostiteľovi talk show.

“Nepotrebujem to vidieť,” povedal Williams Milanovi, “pretože to jednoducho nechcem.”

“Môžete jesť pod prikrývkou?” Odsekol Milano.

“Neviem, prečo sa cítim takto,” vysvetlila Wendy a povedala jej hosťovi, že vidí prsia ako sexuálne predmety. “Je mi veľmi nepríjemné.”

“Máte šťastie, že moje dieťa nie je tu. Bude som ich vylodiť sem a nakŕmiť ju na vašu show, “odpovedal Milano.

V takzvanom modernom svete je ťažké zosúladiť potrebu matky kŕmiť svoje dieťa, keď je hladný tým, že táto hanba sa zachovala tým istým činom.

Zatiaľ čo väčšina štátov má zákony na ochranu mamy, ktoré sa rozhodnú dojčiť na verejnosti (Idaho jedna výnimka), to nezastavilo ľudí v silnom (a vokálnom) postoji voči tejto praxi. Federálny zákon vyžaduje od zamestnávateľov, aby ponúkali dojčiacim matkám čas a priestor, ktorý nie je kúpeľňou na expozíciu materského mlieka v práci.

SÚVISIACE: Jessica Alba Snuggles s novorodenca Baby Hayes zatiaľ čo Binge sledovanie Grace a Frankie

Celebrity ako Jessica Alba zohrali dôležitú úlohu v boji za ukončenie stigmy.

Moja priateľka na pitie. #neverunderestimatethepowerofawoman

Príspevok, ktorý zdieľa Olivia Wilde (@oliviawilde)

Čo by som urobil bez tejto kozmetickej jednotky po 15 hodinách lietania a len 3 hodiny spánku # getready������ O que seria de mém sem es esadadão da beleza depois de voar 15 horas e só dormir 3 horas. #mepreparando

Príspevok, ktorý zdieľa Gisele Bündchen (@ gisele)

Na počesť # nationalbreastfeedingweek2016 sa hrdo uverejním túto fotku veľmi zdravého, prírodného aktu medzi matkou a dieťaťom. Prijaté v Helsinkách veľmi podporným a hrdým taťom.

Príspevok zdieľaný spoločnosťou P! NK (@pink)

Make-up, vlasy vo valcoch, dojčenie a pripravuje náš výrobca pre # TheTalk.

Príspevok, ktorý zdieľa Alyssa Milano (@milano_alyssa)

Či už dojčíte alebo nie, Alba narazila na známku, keď jej povedala ľudia, “Keď sa stanete mama, posledná vec, ktorú chcete urobiť, je cítiť súdiť.”

Žiadny rozsudok tu.

Samotná Alba vyslala niekoľko kojencov, pretože Hayes sa narodil koncom roku 2017.

Ahoj

Príspevok, ktorú zdieľa Jessica Alba (@ jessicaalba)

Sedieť doma – kŕmenie malým chlapcom, ktorý má všetko na to, aby ste si to @ shanidarden thx rozmazlovali – skutočne miloval moje tváre – cítil žiarivý a hydratovaný. ����♀️

Príspevok, ktorú zdieľa Jessica Alba (@ jessicaalba)

Chválime Albu a každú ženu, ktorej statočnosť zohrávala úlohu pri zmene spôsobu, akým ľudia vnímajú dojčenie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + = 11

map