Jessica Alba práve nosila najkrajšiu biela svadobná taška

Nemôžeme prekonať, ako nádherná Jessica Alba vyzerá. Matka dvoch ľudí bola vylúčená z Los Angeles do súboru, ktorý mohol získať cenu za najdokonalejší oblečenie s teplým počasím, a chceme, aby každý jeho kúsok.

Ak chcete chodiť v meste, herečka bola všetko úsmev v bielom krúžku milovníkov + priateľov šaty (210 dolárov, revolve.com), ktorý má kľúčové dierky výstrih a sladký vyvýšený lem. Spárovaná žiarivá šatka s jedinečnou bambusovou kabelkou Cult Gaia ($ 98, cultgaia.com) a blokovať päty Louise et Cie sandále s hnedým semišom (teraz 78 dolárov, nordstrom.com), dodávajúc elegantný slamený klobúk, nadmerné čierne slnko a jediný zlatý náramok, aby jej vyzeral ako plný letný pocit.

Ale nie je to prvýkrát, čo sme tento týždeň v štýlovom vzhľade spoznali krásu brunetky. V piatok v noci bola hviezda a jej manžel Cash Warren fotografovaní na večeru – Alba obliekla bielou tee, voľne padnúce sako, khaki nohavice a roztomilé čierne kožené sandále pre túto príležitosť.

SÚVISIACE: Jessica Alba a Cash Warren sú všetci usmievajú, keď sa vydávajú za noc

Zoberieme jej šaty, stat.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

34 − = 27

map